A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Koncertšovs “Trīs Mīlas musketieri”

Koncertšovs “Trīs Mīlas musketieri”

Piektdien, 10.aprīlī, plkst.19.00 CATA Kultūras namā uzstāsies Žoržs Siksna, Kaspars Antess un Roberto Melone koncertšovā  “Trīs Mīlas musketieri”.

Latvijā iemīļotie skatuves mākslinieki Žoržs Siksna, Roberto Meloni un Kaspars Antess apvienojušies muzikālajā projektā, bruņiniecisku jūtu aizkustināti, un jau martā sāks plašu tūri pa Latvijas kultūras pilīm un koncertzālēm, klausītājiem piedāvājot sirsnīgu un jautru koncertšovu "Trīs mīlas musketieri".

Ievērojamo solistu trio ir viens no negaidītākajiem un neparastākajiem mākslinieku salikumiem, ko klausītāji varētu iedomāties dziedam uz vienas skatuves. Turklāt tērptus musketieru kostīmos. Tomēr Žoržs Siksna, Roberto Meloni un Kaspars Antess stāsta, ka viņus kopā savedusi skaista un cēla ideja - celt latviešu sieviešu dailes apziņu un latvju vīriešu varēšanu. Kā braši mīlas kontrolieri, koncertšovā viņi dziedās skaistākās dziesmas par godu Latvijas sieviešu skaistumam un vīriešu varēšanai.

Koncertšovā skanēs sirsnīgas un bruņinieciskas dziesmas - sākot no "Muļķe sirds" līdz pat itāļu balādēm. Īpaši šim koncertšovam Kaspars Antess radījis jaunu dziesmu par trīs brašiem musketieriem, ko izpilda visi trīs solisti Žoržs Siksna, Roberto Meloni un Kaspars Antess. Dziesma tiks nodota klausītājiem jau februāra sākumā.

Biļetes cena: 6-10 EUR
Biļešu iegāde: biļešu paradīzes kasēs
un AS CATA( tel.64107818)

Publicēšanas datums: 2015. gada 16. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt