A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Kremerata Baltica un Henriete Bonde-Hansena. Vīnes klasika

Kremerata Baltica un Henriete Bonde-Hansena. Vīnes klasika

Svētdien, 19.novembrī, plkst.18.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" ar koncertu "Vīnes klasika" uzstāsies kamerorķestris Kremerata Baltica un soprāns Henriete Bonde-Hansena.

Izcilā vijolnieka Gidona Krēmera izveidotais orķestris Kremerata Baltica un Henriete Bonde-Hansena (Henriette Bonde-Hansen) - viena no spožākajiem šī brīža soprāniem Dānijā, piedāvā izsmalcinātu un niansētu Vīnes klasikas programmu.

Koncertā skanēs Jozefa Haidna "Scena di Berenice", Volfganga Amadeja Mocarta "Exsultate, jubilate" un Vīnes klasiķu skaņdarbi orķestrim.

Kremerata Baltica ir viens no labākajiem starptautiskajiem kamerorķestriem pasaulē, kas nodrošinājis sev izcilu reputāciju uzstājoties pasaules nozīmīgākajās koncertzālēs. Kremerata Baltica sniegusi vairāk nekā 1500 koncertu, uzstājoties Āzijā, Austrālijā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā kā arī Eiropā. Orķestris izdevis vairāk nekā 25 CD ierakstus, 2002.gadā ieguvis Grammy balvu un ECHO balvu, bet 2009.gadā — Praemium Imperiale Balvu Jaunajiem Māksliniekiem. Orķestris vairākkārtēji uzaicināts uzstāties arī Lielbritānijas BBC Proms.

Henriete Bonde-Hansena iemantojusi pasaules slavu kā apdāvināta liriskā soprāna īpašniece. Veidojot veiksmīgu karjeru uz Dānijas un citu Eiropas valstu operu skatuvēm, viņa ir arī pieprasīta soliste vadošajā koncertzālēs.

Plkst. 17.00

PIRMSKONCERTA SARUNA

Iespēja sastapt mūziķus un vairāk uzzināt par koncertā iekļautajiem skaņdarbiem, to izpildījumu. Dalība pasākumā bez maksas.Sarunu vada Radio “Klasika” personība, muzikologs Orests Silabriedis.


Publicēšanas datums: 2017. gada 30. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt