A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Ksenija Sidorova. "Carmen"

Ksenija Sidorova. "Carmen"

Vidzemes koncertzālē "Cēsis" 16.decembrī plkst.19.00 ar koncertprogrammu "Carmen" uzstāsies pasaulslavenā latviešu akordioniste Ksenija Sidorova.

Šarmantā akordeoniste Ksenija Sidorova kopā ar starptautisku mūziķu apvienību – kontrabasistu Roberto Kohu, pianistu Klaudio Konstantīni, vijolnieku Alehandro Logersio, ģitāristu Rentko Dirksu un sitaminstrumentālistu Itamaru Doari – koncertā atskaņos slavenākās ārijas no Žorža Bizē operas "Karmena", kā arī Astora Pjacollas, Ernesto Lekuonas skaņdarbus un Latīņamerikas tradicionālo mūziku.

Ksenija Sidorova nesen parakstījusi ekskluzīvu sadarbības līgumu ar Eiropā lielāko skaņu ierakstu kompāniju "Deutsche Grammophon". Tās paspārnē pagājušā gada vasarā klajā nācis albums "Carmen", kura centrā – liktenīgā un mūžam nevaldāmā Karmena. Ksenijas spēlētā akordeona skaņās klausītāji atpazīs taktis no Žorža Bizē operas "Karmena", kas šajā gadījumā izskan flamenko ritmos, čigānu mūzikas noskaņās, džeza aranžijās un saldkaisli romantiskās balādēs, jo Bizē operas "Karmena" interpretācija tapusi, iedvesmojoties no Latīņamerikas, Āzijas, Eiropas un Ziemeļamerikas mūzikas stiliem.

Publicēšanas datums: 2017. gada 28. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt