A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Kurzemes pērle "Rumbas Kvartets". Zaļumballe

Kurzemes pērle "Rumbas Kvartets". Zaļumballe

Sestdien, 20.augustā, plkst.18.00 sāksies Kurzemes pērles "Rumbas Kvartets" koncerts un zaļumballe Cēsu Pils parkā.

„Rumbas Kvartets” ir cēlies no skaistās Kurzemes - Kuldīgas. 2013.gada maijā, kopā sanāca četri Kuldīgas vīri ar domu pamuzicēt vienā pasākumā, bet viss izvērtās daudz plašāk un nu jau „Rumbas Kvartets” ir ņēmis dalību daudzos saviesīgos pasākumos.

„Rumbas Kvartets” mērķis ir popularizēt dzīvo instrumentu mūziku, kas dod iespēju muzicēt arī bez pastiprinošām iekārtām, kā to darīja mūziķi pagājušā gadsimta 20tos un 30tos gados, kā arī neļaut aizmirst vecās ziņģes un galda dziesmas!  Dziedot un izpildot šīs dziesmas, nekas netiek samākslots, jo mūziķu sastāvs tiecas uz to, lai saglabātu veco skanējumu. Pašlaik „Rumbas Kvartets” sastāvam ir aptuveni 100 starpkaru zaļumballēs spēlēto melodiju, tai skaitā galda dziesmas, kuras aktīvi tiek spēlētas arī ikvienā mūsdienu zaļumballē. Cilvēkiem tas patīk, kas arī ir galvenais mērķis.

Vecāka gada gājuma cilvēkiem, kuri ir piedzīvojuši kara laiku, parasti ir cits klausījums, dažiem, saviešas pat asaras, kas liek saprast, kad tieši šim cilvēkam tieši šī dziesma izraisa patīkamas atmiņas un emociju uzplūdus no pagātnes, varbūt atsauc atmiņā pirmo deju, pirmo mīlestību, vai, pat kāzu valsi!

„Rumbas Kvartets” ir izdevis albumu ’’Kur esi Tu” ar starpkaru brīvvalsts laika populārākajām zaļumballes melodijām, kuras tiks atskaņotas koncerta otrajā daļā, kā deju vakara mūzika. Pēc gada ir izdots otrais albums ’’Cita dziesma’’. Šajā albumā ir iekļautas dziesmas no vecajām dziesmu kladēm, kā arī ir iekļauta Arta Šim¬per¬maņa sarak¬stītā "Mīla atgriezīsies" un savu¬laik Andreja Liht¬en¬berga dziedātā "Vakara dziesma".

Ar Jaunā albuma prezentāciju + populārākajām dziesmām no iepriekšējā albuma, kur dziesmas tiks izdziedātas un maksimāli pietuvinātas kādreizējam skanējumam. Kurzemes pērles „Rumbas Kvartets” apceļo Latvijas pilsētas kopā ar Dzintaru Čīču, Kasparu Antesu un Viktoru Zemgalu!

Katra koncerta ilgums ir 3 stundas. Cēsīs sēdvietu skaits ir ierobežots, līdz ar to, kamēr sēdvietas ir pieejamas, tikmēr biļetes Biļešu paradīzes kasē būs pieejamas.

Uz visiem koncertiem biļetes ir pieejamas Biļešu paradīzes kasēs. Atceramies, kad Cēsīs sēdvietu skaits ir ierobežots!
Būs iespēja pirms un pēc koncerta iegādāties Rumbas kvarteta pirmo un jauno disku. Pēc koncerta puiši sniegs autogrāfus.

Publicēšanas datums: 2016. gada 19. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt