A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Lāčplēša dienai veltīts koncerts "Esmu Latvietis"

Lāčplēša dienai veltīts koncerts "Esmu Latvietis"

Sestdien, 12.novembrī, plkst.19.00 CATA Kultūras namā notiks Lāčplēša dienai veltīts koncerts "Esmu Latvietis", kurā piedalīsies Zemessardzes kājnieku 51.bataljona ansamblis "Dobeles Zemessargi".

Zemessardzes 51.kājnieku bataljona vīru ansamblis "Dobeles zemessargi" par savu dzimšanas dienu uzskata 1995.gada 11.novembri, kad notika 1.ansambļa koncerts. Kolektīva pastāvēšanas gados ir sniegti daudzi koncerti, tālākā uzstāšanās notikusi Anglijā 2002.gadā. "Dobeles zemessargi" ir vairākkārtēji laureāti Latvijas karavīru ansambļu skatēs, par viņiem ir uzņemts TV raidījums.

Ansamblis ir vairākkārtīgi saņēmis dažādus apbalvojumus, no kuriem pēdējais-Zemessardzes komandiera 1. un 2.pakāpes Goda zīmes "Par kalpošanu valstij un tautai, kā arī latviešu karavīra vārda nešanu ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās".

Dziedošie vīri gandrīz visi ir 1991.gada barikāžu dalībnieki, vairāki ansambļa dalībnieki ir 2.pasaules kara un Afganistānas kara veterāni, kā arī pretošanās kustības dalībnieki, kas 10 gadus pavadījuši Sibīrijas nometnēs.

Šobrīd ansamblī dzied 7 vīri, kurus no pirmās dienas vada zemessardzes seržants Artūrs Reiniks. Pēdējos gados "Dobeles zemessargi" periodiski startē "Latvijas šlāgeraptaujā", ansambļa dziesmas regulāri skan Latvijas Radio 2, kā arī ir sastopamas spēlētāko dziesmu TOP 10.

Šis koncerts būs īpašs ne tikai Latvijas tautai, bet arī pašam ansamblim, kuram aprit jau 21 gads. Šie īpašie koncerti Latvijā būs tikai divās pilsētās, Cēsīs un Gulbenē.

Biļetes cena : 6-8 EUR
Biļešu iegāde: biļešu paradīzes kasēs

Publicēšanas datums: 2016. gada 21. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt