A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Lāčplēša dienas pasākumi Cēsīs

Lāčplēša dienas pasākumi Cēsīs

Trešdien, 11.novembrī, visi Cēsu iedzīvotāji un viesi aicināti doties tradicionālajā lāpu gājienā, kas sāksies pie Skolnieku rotas pieminekļa, lai pēc tam kopīgi no svecītēm veidotu Latvijas kontūru Cēsu Pils parkā.

Pēc svinīgās uzrunas un muzikālā priekšnesuma, ko izpildīs Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas pūtēju orķestris, plkst.17.30 sāksies lāpu gājiens uz Lejas kapiem, kur uzstāsies Cēsu Kultūras koris “Wenden” un pūtēju orķestris “Cēsis”.

Savukārt plkst.18.30 cēsnieks Renārs Sproģis un biedrība “Latvija esam mēs paši” aicina uz jau astoto kopīgu sveču iedegšanu Latvijas kontūrā un multimediālu priekšnesumu "Iededz savu liesmu Latvijai" Cēsu pils parka estrādē.

Sveču iedegšana Latvijas kontūrā uz Pils parka trepēm ir īpaša Cēsu tradīcija, kas ik gadu pulcē daudzus tūkstošus cilvēku. Pagājušajā gadā tie bija virs desmit tūkstošiem, savukārt iedegtas tika ap astoņiem tūkstošiem sveču. Organizatori aicina ikvienu Cēsu un Latvijas iedzīvotāju izbaudīt pasākumu un cer, ka ar katru gadu dalībnieku un iedegto sveču skaits palielināsies.

Lūdzam izmantot tikai drošas lāpas un būt uzmanīgiem to lietošanā.
Brīdinām, ka piemiņas brīža laikā Lejas kapos notiks zalves šāvieni.

Plkst.20.00 Vidzemes koncertzālē notiks Lāčplēša dienai veltīts pasākums - Elektroakustiskais video stāsts "Lāčplēsis".

Publicēšanas datums: 2015. gada 26. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt