A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Latvijas čempionāts skijoringā un ziemas motokrosā

Latvijas čempionāts skijoringā un ziemas motokrosā

Svētdien, 11.martā, plkst.10.00 Pirtsupītes gravā notiks noslēdzošās sacensības Latvijas čempionātā skijoringā un ziemas motokrosā, aizvadot nu jau astoto sacensību seriāla posmu.

Skijorings, kā viens no Latvijas populārākajiem ziemas sporta veidiem, ir motosporta disciplīna, kas veidota pēc motokrosa sacensību principa, kur ekipāža – motociklists un slēpotājs – brauc apļveida trasē. Sacensības notiek brīvā dabā uz sniega seguma trasē, izmantojot mērenu reljefu sauszemē vai uz aizsalušas ūdenskrātuves. Skijorings pēc savas būtības ir tautas sporta veids, kas sniedz iespēju ikvienam interesentam izmēģināt savus spēkus mazajā un lielajā tautas klasē. Paralēli skijoringa sacensībām norisināsies arī Latvijas čempionāts ziemas motokrosā ar solo motocikliem bērniem un pieaugušajiem un kvadracikliem, kas tradicionāli pasākumam piesaista aptuveni 200 sportistus un to pavadošās personas.

Tā kā skijoringa sacensības notiek sporta sezonas klusajā periodā, atraktīvā veidā un brīvā dabā, tās piesaista lielu skatītāju uzmanību. Sacensības ir publisks bezmaksas pasākums ikvienam skatītājam.

Cēsu sacensību rezultātus tiešsaitē būs iespējams vērot www.results.lv

Šogad aizvadīti seši sacensību posmi – Stāmerienā, Ropažos, Neretā, Ērgļos, Alūksnē un Smiltenē, bet septītais posms paredzēts 10.martā Madonā. Kopvērtējums pēc aizvadītajiem posmiem pieejams MyLaps sistēmā https://speedhive.mylaps.com/Organizations/127176/Championships

No plkst.8.00 līdz plkst.18.00 tiks slēgta satiksme Palasta ielā, posmā no Bērzaines ielas līdz Lenču ielai.

Pasākuma organizators: Latvijas Motosporta federācija sadarbībā ar Cēsu novada pašvaldību.

Informāciju sagatavoja:
Kaspars Kuļikovs
Latvijas Motosporta federācijas ģenerālsekretārs
Tālr.: +371 29874628
E-pasts: kaspars@lamsf.lv

Publicēšanas datums: 2018. gada 5. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt