A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Lekcija "Attiecības ar māti: ceļi un strupceļi"

Lekcija "Attiecības ar māti: ceļi un strupceļi"

Sestdien, 10.februārī, plkst.11.00 Cēsu Pieaugušo izglītības centrā notiks Kaspara Bērziņa lekcija “Attiecības ar māti: ceļi un strupceļi”.

Raksturojot lekcijas “Attiecības ar māti: ceļi un strupceļi” tematiku lektors Kaspars Bērziņš saka: “Attiecības ar māti un iekšējā bērna dziedināšana ir viens no pašiem svarīgākajiem tematiem ikviena cilvēka dzīvē. Mēs zinām, ka mātes rokās ir mūsu labklājība, bagātība un laimes atslēga. Piemēram, ja sieviete nespēj nomierināties un rast mieru savas mātes apskāvienos, diemžēl, viņa tā arī nekad nevarēs nomierināties un iegūt mieru arī sava vīrieša apskāvienos."

Līdz galam neatrisinātas attiecības ar savu māti, dziļi noslēptas un zemapziņā noglabātas emocijas no notikumi bērnībā un arī jaunībā, bieži vien kļūst par važām un ķēdēm, kas traucē jau pieauguša cilvēka dzīvē.

Pati par sevi bioloģiska radniecība nespēj garantēt emocionālu tuvību. Ir pazīstama ilūzija, ka jebkuru tuvu radinieku starpā būs vai arī ir jābūt emocionālai tuvībai.

Ja bērnībā bērnam trūcis mātes mīlestības, uzmanības un siltuma, noteiktā vecumā, jau pieaudzis cilvēks, bieži cieš no mazvērtības sajūtas un dažādiem personības kompleksiem un traucējumiem.
Pastāv ļoti liela varbūtība, ka attiecību modelis tiek atkārtots saskarsmē komunicējot jau ar pašu bērniem.

Bieži tiek sacīts: “Mana māte ir/bija slikta – kāpēc un par ko man viņu mīlēt”?

Atgrūžot un nepieņemot savu neideālo māti, savu pašu, pašu tuvāko cilvēku, mēs noslēdzamies no mīlestības un visām iespējamajām svētībām, ko mums var dot pasaule.

Mēs cieši aizveram savu sirdi, nocietinām to un mūsu dzīvē paliek mazāk mīlestības, laimes, veselības un svētību. Ir jāatceras, ka īpaši svarīgi tas ir sievietēm, jo uzticības un mīlestības pilnas attiecības ar māti ir pamats laimei, harmonijai un iespējai izveidot ģimeni.

Kā izveidot, pilnveidot un sakārtot savas attiecības ar māti uzzināsim Kaspara Bērziņa lekcijā.

LEKCIJAS - KONSULTĀCIJAS TĒMAS:

- Ar ko atšķiras māte no sievietes?
- Kāpēc pieaugušam cilvēkam ir problēmas un nesaskaņas ar māti?
- Ko iesāk ar traumatisku bērnības pieredzi?
- Kādi šķēršļi pastāv starp bērnu (pieaugušu cilvēku), kas neļauj piekļūt tuvāk un neļauj izveidot labas attiecības?
- Kāpēc grūti atlaist bērnus?
- Kāpēc bērniem sāp? Attiecību modeļi.
- Kā veidot dialogu starp bērnu un māti? Arī tad, kad esam kļuvuši pieauguši.
- Kādā veidā un kāpēc māte programmē savu bērnu uzvedības scenārijus un ko ar šīm programmām iesākt, kad esam izauguši?
- Kā risināt sarežģītas attiecības ar vīra māti?
- Laimīgiem vecākiem laimīgi bērni.


PAR LEKTORU:

Kaspars Bērziņš ir psihoterapijas prakses vadītājs, geštalta terapijas praktiķis, supervīzors, pēc pamatizglītības - teologs.
Kā pasniedzējs piedāvā dažādus publisko lekciju kursus par psiholoģiskām tēmām, apzinātību (mindfulness), un kursus par tēmām - "EGO vai egoisms", "Attieksme, kas maina attieksmi", "Kur apslēpta laime un mīlestība", "Darbs ar psiholoģiskām traumām", "Kā dziedēt emocionālos ievainojumus", "Toksiskās jūtas: Kauns, vaina, autoagresija", "Stress, izdegšana, depresija: Kā atgūt sevi, savu dzīvi un dzīvesprieku", "Kauna un vainas sajūta: Bērnības mantojums", "Savstarpējo attiecību psiholoģija", "Emocionālā inteliģence" un citas.
Pateicoties ilggadīgai pieredzei konsultēšanā un koučingā vada kursus un apmācības par tēmām apzinātības jomā (stresa pārvaldība un profesionālā izdegšana, mentālā higiēna, apzinātība attiecībās), kā arī vada dažādas pašizziņas un terapeitiskās grupas.
Kaspars Bērziņš labprāt izbrauc uz jebkuru vietu Latvijā ar lekcijām, semināriem un supervīzijām. Lūgums rakstīt vai zvanīt un apspriedīsim lekciju un semināru tēmas, ilgumu, izmaksas un citas vajadzības.
Kaspara Bērziņa prakses mājas lapa: www.facebook.com/psihoterapijasprakse

REĢISTRĀCIJA LEKCIJAI:

Lai reģistrētos lekcijai - konsultācijai lūdzu rakstiet e-pastu: grupas@apzinatiba.com

Dalības maksa  € 9
Maksājot uz vietas pirms lekcijas € 12


LEKCIJAS NORISES LAIKS UN VIETA:

Lekcijas ilgums 2 stundas

Papildus informācija: T. 29355788 un e-pasts: grupas@apzinatiba.com

Publicēšanas datums: 2018. gada 8. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt