A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Leļļu teātra izrāde jauniešiem un pieaugušajiem "Zelta Zirgs"

Leļļu teātra izrāde jauniešiem un pieaugušajiem "Zelta Zirgs"

Otrdien, 26.februārī, plkst.13.00 koncertzālē "Cēsis" notiks leļļu teātra izrāde jauniešiem un pieaugušajiem "Zelta Zirgs".

Brazīlijā dzimušais dejotājs, aktieris un režisors Duda Paiva ar jaunatklāto leļļu un dejas mākslu sintēzi ir radījis unikālu skatuves valodu, kļūstot par vienu no oriģinālākajiem leļļu teātra režisoriem 21. gadsimtā.

Raiņa luga “Zelta zirgs” pirmo reizi iestudēta 1904. gadā un kopš tā laika kļuvusi par Latvijas teātra klasiku. Iestudējums Latvijas Leļļu teātrī piedāvā mūsdienīgu skatījumu pieaugušajiem skatītājiem. Izrāde, kas ļauj domāt un vienlaikus izklaidē, nojauc aizspriedumus par leļļu teātri un to vietā piedāvā lelles kā neaizvietojamu teātra ieroci.

Lielākoties “Zelta zirgs” iestudēts bērnu auditorijai, jo tās pamatā ir pasaka. Bet ne mazāk saistoši luga stāsta par to, kā ir būt cilvēkam, par sapņiem un cerībām, kuras katrs reiz ir piedzīvojis.

Izrāde saņēmusi GRAND PRIX 31. Starptautiskajā teātru festivālā VALISE (Lomža, Polija). Izrāde nominēta "Spēlmaņu nakts 2017/2018" balvai kategorijā "Gada lielās formas izrāde".

*Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

Atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Publicēšanas datums: 2019. gada 20. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt