A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Lielbritānijas vokālā sensācija ANNIQUE ar grupu

Lielbritānijas vokālā sensācija ANNIQUE ar grupu

Ceturtdien, 27.oktobrī, plkst.19.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" uzstāsies Lielbritānijas vokālā sensācija ANNIQUE ar grupu.

„Annique – ar maigu un pavedinošu balss toni apveltīta asu tekstu autore, kas aizdedzina savu dziļi izjusto mūsdienīgās Londonas dziesmu plostu ar soulmūzikas, eklektiskā džeza un pasaules mūzikas kokteili...”

Tims Kamingss, „The Guardian”:
„Viņa ir dvēseliska, viņa ir jutekliska, viņai ir varena balss – tas ir brīnums, kā mēs līdz šim brīdim neesam neko dzirdējuši par vārdu Annique”

Radiostacija „Funk Haus Europa”:
Lielbritānijas dziedātāja, komponiste un tekstu autore Annique ir augusi muzikālā ģimenē, iemācījusies dziedāt vēl pirms mācējusi runāt, un savu pirmās melodijas kopā ar savu māsu sakomponējusi piecu gadu vecumā. Dažus gadus vēlāk viņa ieguvusi vokālo izglītību Laikmetīgās mūzikas akadēmijā Londonā, veidojot lietišķus kontaktus un mācoties uzstāties lielas auditorijas priekšā. Šī pieredze kombinācijā ar Annique dziesmu aranžēšanas un uzlabošanas instinktu vainagojās ar pieprasītas vokālistes karjeru. Viņa strādājusi pie tādiem saviem favorītiem kā Gorillaz un  Mike Skinner,  kā arī projektā The Streets Londonas Raundhauzā unšovā The Jools Holland.

Kad kāds kopējs draugs iepazīstināja Annique ar multi-instrumentālistu Koby Israelite un viņi aptvēra, ka kopā varētu iešķilt dzirksteli elektriskai sadarbībai, Koby un Annique apvienojās vienā grupā, lai uzsāktu darbu pie dziesmu sērijas, kas vainagojās ar lielisku debijas albumu Heads Up (Galvas augšā). 

Balstoties uz Koby čigānu un austrumu mūzikas ietekmes savienojuma ar Annique dziļo džeza mūzikas mantojumu diapazonā no Ellas Ficdžeraldas līdz Čakai Hanai, duetam izdodas radīt lielisku kokteili no „french cafe” stila vibrācijām, rūgtensaldas popmūzikas un izjustas soulmūzikas. Tādas dziesmas kā „Fallin” burtiski „pielīp” ar savu enerģiju un izcilo melodiju, bet citas kā, piemēram, „Fly Little Bird”, ar pārdabisku vēzienu iecērt emocionālu pliķi.

Albuma Heads Up iznākšana lika Annique popularitātei izplatīties ar raķetes paātrinājumu. Biļetes uz viņas koncertiem tika pilnībā izpārdotas tādās „karstākajās” Apvienotās Karalistes muzikālo priekšnesumu sniegšanas vietās kā Alberthola, Ronnie Scotts, The Jazz cafe un XOYO. Glastonbury, Boom Town, Secret Garden party un Cambridge Jazz Festival ir tikai daži festivāli, kur viņa ir uzstājusies.

Arī  Annique pavadošā grupa sastāv  no augstākā līmeņa profesionāļiem. Tās dalībnieki uzstājušies kopā ar tādiem māksliniekiem kā Seal,  Ellie Goulding, Nina Simone, Lulu, Taraf de Haidouks , Fanfare Ciocarlia, Trevor Horn, Alexandra O Neil, Laura Mvula, Tim Garland, Mica Paris, Leon Ware un Daniel Beddingfeild un tādās vietās kā Hammersmith Apollo, Earls Court, Buckingham Palace, V festival ,Radio 1 Big Weekend, Wilderness, Latitude,T in the Park, Eden festival un Edinburgh Fringe.

Publicēšanas datums: 2016. gada 28. septembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt