A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Lielizrāde "NePareizie Dziesmu svētki"

Lielizrāde "NePareizie Dziesmu svētki"

Piektdien, 17.augustā, plkst 19.00 Cēsu Pils parka estrādē notiks lielizrāde ar jokiem un pārģērbšanos "NePareizie Dziesmu svētki".

Šajā izrādē ar mīlestību un smaidu mums būs iespēja paskatīties uz to, kas mums ir dārgs, par ko mēs dusmojamies un kādi mēs paši esam.

Uzvedumā skatītāji varēs tikties ar iemīļotām grupām un dziedātājiem aktieru atveidojumā un interpretācijā - Donu, “TRĪS TENORIEM”, Ingusu Pētersonu, Vari Vētru, Olgu Rajecku, Uģi Rozi, Mirdzu Zīveri, Imantu Vanzoviču, "Eldorado”, Eduardu Rozenštrauhu, Ojāru Grīnbergu, Ritu Trenci, Lingu, Imantu Skrastiņu "Līviem", "Liepājas brāļiem" u.c.

Uzvedumā piedalīsies arī sabiedrībā pazīstamas valsts amatperonas, kuras atmiņā atsauks dažādus sabiedrībās rezonansi izpelnījušos notikumus. Visbeidzot skatītāji varēs noskaidrot, kurš ir “Gudrāks par piektklasnieku” – Aivars no Ventspils vai Artuss no Rīgas.Tas viss, protams, arī aktieru atveidojumā.

Lomās: Mārtiņš Egliens, Elīna Avotiņa, Mārtiņš Brūveris, Marģers Eglinskis, Kristians Kareļins, Viktors Ellers vai Pēteris Lapiņš

Piedalās deju grupa Kārļa Boža vadībā.

Biļetes Biļešu Paradīze kasēs.

Dziesmu svēku dalībniekiem 50% atlaide (uzrādot karti pērkot un pie ieejas estrādē)!

Publicēšanas datums: 2018. gada 16. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt