A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Lietuviešu rokzvaigzne Jeronims Milius un operas soliste Ieva Prudņikovaite, programmā "Musical controband"

Lietuviešu rokzvaigzne Jeronims Milius un operas soliste Ieva Prudņikovaite, programmā "Musical controband"

Vidzemes koncertzālē muzikālās robežas pārkāps lietuvieši – rokzvaigzne Jeronims Milius un operas soliste Ieva Prudņikovaite

Divu Lietuvas spožāko balsu īpašnieku, rokzvaigznes Jeronimus Milius un operas solistes Ievas Prudņikovaites vēlme tuvināt klasisko un rokmūziku, īstenojusies koncertprogrammā, kuras pirmatskaņojums Latvijā skanēs Cēsīs. No Vivaldi “Pavasara” un Vāgnera “Valkīru lidojuma” līdz Stinga “Shape of My Heart” un Sīla “Kiss from a Rose”  - šāda muzikāla panorāma 31.janvāra vakarā Vidzemes koncertzālē skanēs programmā  “Muzikālā kontrabanda”.

Projekts “Muzikālā kontrabanda” radies pirms pieciem gadiem, kad uz koncertskatuves satikās solisti – Jeronims Milius un Ieva Prudņikovaite, izveidojot netradicionālu duetu. Vēlāk duetam pievienojies pianists Fēlikss Zakarevskis, kura spēles stils ļauj atskaņot gan klasisko, gan džeza mūziku,  ģitāras virtuozs Toms Varnagirs, perkusionists Martins Lukoševičs un basģitārists Toms Maslauskis.

Vidzemes koncertzāles apmeklētājus koncertā sagaida muzikāli pārsteigumi, žanru kontrasti un saplūsme, Bizē “Karmenas” valdzinošie ritmi, Nemorīno saldā ārija, Satī noslēpumainā “Ģimnopēdija”, Rahmaņinova un Gēršvina klavierpasāžas roku rokā ar Bilija Aidola paskarbo “Rebel Yell”, Astora Pjacollas tumši kārdinošo Buenosairesas Mariju un atgādinājumu par Fredija Merkurija un Montserratas Kavaljē klasiski-neakadēmisko duetu olimpiskajā dziesmā “Barcelona”.

Burvīgais mecosoprāns I.Prudņikovaite kopš 2008. gada ir Vācijas “Essen Aalto Theater” operas soliste un paralēli soliste piedalās dažādos projektos Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā, Krievijā, Itālijā, Slovēnijā un Amerikas Savienotajās Valstīs. 2009. un 2010. gadā Lietuvā saņēmusi apbalvojumu “Gada labākā soliste”.

J.Milius savu karjeru sācis kā smagā metāla grupas “Soul stealer” vokālists. Plašākai sabiedrībai kļuva pazīstams, 2008. gadā uzvarot Eirovīzijas nacionālajā atlasē un pārstāvot Lietuvu starptautiskajā Eirovīzijas konkursā Serbijā. Piedalījies muzikālos projektos Lietuvā, Latvijā, Krievijā, Baltkrievijā un  Lielbritānijā.

Biļetes var iegādāties Koncertzāles kasē darba dienās no 12:00 – 18:00, sestdienās un svētdienās no 12:00 – 16:00, tālrunis biļešu rezervācijai 64119922, kā arī “Biļešu Paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv

Mediju kontaktiem
Sanita Ozoliņa
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālrunis: 26323463, e-pasts: sanita.ozolina@cesukoncertzale.lv

Publicēšanas datums: 2015. gada 21. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt