A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Matērija.acoustic

Matērija.acoustic

Matērija.acoustic ir trešā un noslēdzošā MALAS triptiha daļa, kas notiks 13.augustā Cēsīs, Mākslas telpā MALA. Tas ir mediatīvs piedzīvojums dienas garumā, iesaistot vietējos iedzīvotājus un viesus, vienojoties kopīgā baudīšanā, radīšanā un pozitīvā enerģijā, priecājoties gan par pilsētu, gan pašiem par sevi un apkārtējiem.

Pasākumu atklās Alberto Di Džennaro (Gennaro) šovs „Lietu konferenece”. Lietas ir sabiedrības materiālais atspulgs, un simbolizē vieglumu un komfortu, pēc kā cilvēki nenogurstoši tiecas visu dzīvi. Šova/konferences ideja ir ļoti vienkārša: patiesu un izdomātu stāstu sajaukums par cilvēkiem, vietām, notikumiem ar atrastu lietu palīdzību. No spraužamadatas līdz grāmatai, no āmura līdz balzama pudelei – skatītājs tiks ievilināts mūsdienu dzīvestila ceļojumā, izgaismojot savādākā gaismā lietas, kas piepilda, pārpilda, izgrezno mūsu telpu. Ļaujoties savam ārzemnieka redzes punktam, Alberto eksperimentēs, veidojot jautru meta-antropoloģisku eseju par latviešu sabiedrību, ar atrastu lietu palīdzību savā jaunajā vidē. 

Turpinājumā vakara koncerts ar diviem īpašiem latviešu izpildītājiem:
Matīss Čudars ir džeza un improvizētās mūzikas ģitārists. Solo koncertprogrammā Matīss gan atskaņo savas solo ģitārai rakstītās kompozīcijas, gan uz vietas improvizējot rada līdz šim nedzirdētus skaņdarbus. Programmā gaidāmas arī tradicionālas džeza kompozīcijas, gan arī vokāli instrumentāli darbi.

Haralds Sīmanis ir latviešu dziesminieks, ērģelnieks un ģitārists. Sīmanis regulāri sniedz koncertus un uzstājas dažādos pasākumos un festivālos. Mūziķis ir izdevis vairākus albumus. Viens no viņa populārākajiem skaņdarbiem ir balāde "Ezers", kuru viņš 1980. gadā izpildīja "Mikrofona dziesmu aptaujas" noslēguma koncertā.

BAUDĀM DZĪVI KOPĀ MALĀ!

Ieeja par ziedojumiem 3-4 eiro.

Informāciju sagatavoja Kristīne Auniņa, e-pasts: rozapujene@gmail.com


Publicēšanas datums: 2016. gada 5. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt