A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Melo-M Latvijas koncerttūre "No meža mēs nākam"

Melo-M Latvijas koncerttūre "No meža mēs nākam"

Piektdien, 10.aprīlī, plkst.19:00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" Melo-M Latvijas koncerttūres ietvaros notiks koncerts "No meža mēs nākam".

Čellu trio „Melo-M” saviem klausītājiem sagādājis īpašu pārsteigumu piedāvājot pašiem pirmajiem noklausīties un noskatīties grupas jaunās oriģinālmūzikas programmas „No meža mēs nākam” koncertuzvedumu, kā arī izbaudīt pašus populārākos grupas skaņdarbus.

Koncertprogrammas „No meža mēs nākam” pamatā ir „Melo-M” dalībnieka Kārļa Auzāna oriģinālkompozīcijas, kas radītas tieši šim izpildītāju sastāvam. Lai gan „Melo-M” repertuārā līdz šim dominējušas īpašas versijas par populārām mūzikas tēmām, Kārlim Auzānam ir liela komponista pieredze, gan rakstot mūziku teātra izrādēm „Piafa”, „M Butterfly”, „Pīters Pens” un „1984”, gan komponējot tēmas kinofilmām. Līdz ar to jaunajā programmā ieskanēsies arī daži pazīstami motīvi.

„No meža mēs nākam” ir muzikāls stāstījums par mežu, no kura, iespējams, nākusi koksne „Melo-M” čelliem – cauri gadalaiku maiņām, dabas stihijām un klimata kaprīzēm, skatot meža iemītniekus un notikumus biezoknī līdz mežcirtēja satikšanai un  atdzimšanai mūzikas instrumenta veidolā. Visi šie notikumi, sajūtas un noskaņas atbalsosies jaunos un īpaši komponētos skaņdarbos trīs čellistu izpildījumā.

„Jau daudzus gadus līdztekus pazīstamu skaņdarbu versijām trīs čellu sastāvam koncertos esam spēlējuši savas oriģinālkompozīcijas un ļoti bieži gan pašu mājās, gan koncertceļojumos ārzemēs klausītāji mūs ir mudinājuši atskaņot vēl vairāk oriģinālmūzikas. Tagad tas brīdis ir pienācis un varam ar prieku paziņot, ka aptuveni pusi koncerta aizņems pilnīgi jauna pašu radīta mūzika. ceram, ka tas būs patīkams pārsteigums visiem mūsu draugiem,” jauno mūzikas programmu piesaka „Melo-M” čellisti.

Līdztekus jaunās programmas atskaņojumam koncertā skanēs arī paši populārākie „Melo-M” skaņdarbi, kas gadu gaitā valdzinājuši klausītājus ne vien Latvijā, bet arī tālu aiz tās robežām.

Koncertā muzicēs „Melo-M” čellisti Kārlis Auzāns, Miķelis Dobičins un Jānis Pauls, kā arī pieredzes bagātais sitaminstrumentālists Miķelis Vīte, kura dinamiskā bungu spēle un skatuves pieredze, muzicējot kopā ar daudziem pazīstamākajiem Latvijas mūziķiem, jūtami papildinās jaunās programmas kopskaņu.

Publicēšanas datums: 2015. gada 10. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt