A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Muzikāla komēdija visai ģimenei "Sniegbaltītes skola"

Muzikāla komēdija visai ģimenei "Sniegbaltītes skola"

Piektdien, 12.decembrī, plkst.13.00 CATA Kultūras namā notiks muzikāla komēdija visai ģimenei "Sniegbaltītes skola"

Muzikālās komēdijas pamatā ir leģendārā pasaka par Sniegbaltītes skolu, kas tapusi pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados (autors Gregorija Landau un komponists Gregorijs Teplickis)

Latvijā mēs šo iestudējumu pazīstam jau no 1954. gada, kas tapa radio lugas formātā (galvenajās lomās Vera Singajevska, Velta Skurstene un citas skatuves leģendas) Ar šo ziemas pasaku jau ir uzaugušas vairākas paaudzes, bet pats stāsts, kas izturējis laika pārbaudi un ieguvis jau kulta statusu, savu aktualitāti nav zaudējis arī šodien, pateicoties milzīgajai labestības un humora devai, kā arī brīnišķīgajai mūzikai, kas pavada lugas varoņus viņu piedzīvojumos.

Šīs izrāde ir brīnišķīga izklaide un atpūta visai ģimenei bez vecuma ierobežojuma. Vecākiem būs iespēja tikties ar jau sen pazīstamajiem un iemīļotajiem lugas varoņiem, savukārt bērniem tas būs īsts piedzīvojums, paverot Sniegbaltītes skolas durvis. Izrāde „Sniegbaltītes skola” ir veidota divos cēlienos ar vienu starpbrīdi, kura laikā bērniem būs iespēja tikties ar pasakas varoņiem klātienē, saņemt no viņiem piemiņas kartītes ar autogrāfu.

Izrādes aktieru ansambli veido Latvijā pazīstami mākslinieki, mūziķim un TV zvaigznes.
         
Neliels satura pārstāsts- Sniegbaltīte atver meža skolu zvērēniem, kur viņi mācās rakstīt, lasīt un rēķināt. Zvērēni ar lielu prieku un atsaucību dodas skolā, vienīgi lācēnu Mišku māte negrib laist skolā, jo viņai liekas, ka skolā tikai kaujas un māca visādas palaidnības, kaut gan laika gaitā Lācene nonāk pie secinājuma, ka bez skolas tomēr nevar iztikt. Vēl mežā dzīvo palaidnieks vilcēns, kurš skološanos uzskata par pilnīgu muļķību, bet arī viņš lugas gaitā pārliecinās, ka skola ir vienīgais veids kā neatpalikt no citiem gan prātā, gan veiklībā. Izrādes beigās palaidnis vilcēns arī iestājas Sniegbaltītes skolā un iegūs sev jaunus draugus.

Lomās: Liene Šomase, Jānis Jarāns, Santa Didžus, Jānis Kirmuška, Paula Dukure, Dainis Porgants, Jūlija Ļaha, Enriko Avots, Laila Kirmuška, Jānis Elsts, Maija Romaško, Jānis Buķelis
Režisors: Ivars Lūsis
Kostīmu māksliniece: Anita Znutiņa-Šēve

Biļetes – Biļešu paradīze tirdzniecības vietās vai www.bilesuparadize.lv

Vairāk informācijas www.racoco.lv

Publicēšanas datums: 2014. gada 21. novembris  

Komentāri

INETA BĪBERE 2014-12-12 20:51:44 Izrāde jau jauka, tikai ļoti skumīgi, ka pēc izrādes pie bērniem apsveicināties iznāca tikai viens zaķēns. Saprotu, ka lieliem māksliniekiem švaki ar laiku, bet pirms izrādes visiem tika solīta šī tikšanās iespēja un pat iespēju kopā nofotografēties!

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt