A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Muzikālais kokteilis pavasarim

Muzikālais kokteilis pavasarim

Piektdien, 13.maijā, plkst.18:00 ikviens ir gaidīts Cēsu internātpamatskolā – rehabilitācijas centrā (Bērzaines ielā 34) uz Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas kora koncertu “Muzikālais kokteilis pavasarim”.

Kordiriģentu nodaļa Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolā aizsākusies direktora, trompetista un kordiriģenta Kārļa Ozola laikā. Kopš pēckara gadiem, kad skolā sāka mācīt jaunos kordiriģentus, daudz kas ir mainījies, tomēr nemainīga palikusi Kordiriģentu nodaļas sniegtā iespēja – augt un Alfrēdskolā izaugt par vispusīgu un radošu personību. Ilggadīgā skolas kora diriģente, skolotāja un Kordiriģentu nodaļas vadītāja Līgas Priedītes darba gados skolas koris guvis vērtējumu kā labākais mūzikas vidusskolu starpā, gan arī guvis izcilus rezultātus Dziesmu svētku Koru karos. Šodienas koris labskanīgs savā daudzveidīgajā repertuārā ir skolotājas Solveiga Vītoliņas vadībā. Skolotājs Ivars Rausis stiprina pašu jauno diriģentu varēšanu. Skolotāja Līga Priedīte arvien darbojas ar jaunajiem mūziķiem, palīdzot tiem atrast savu ceļu mūzikā.

“Muzikālais kokteilis pavasarim” būs kā atskaņas koncerts skolas 90. jubilejas svinībām. Koncertā piedalīsies A.Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas audzēkņi un pedagogi, koklētāju ansamblis, solisti, instrumentālisti.

Ieeja koncertā bez maksas.

Publicēšanas datums: 2016. gada 10. maijs  

Komentāri

Agita Liepiņa 2016-05-12 18:25:29 Varētu būt īsts baudījums klasikas cienītājiem.

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt