A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Nedēļas nogales pasākumi Cēsu novadā 16.01.-18.01.

Nedēļas nogales pasākumi Cēsu novadā 16.01.-18.01.

Piektdien, 16.janvārī, plkst.18.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notiks Ģertrūdes ielas teātra izrāde "Āda". Izrāde Āda ir dzejnieces un dramaturģes Ingas Gailes oriģināllugas pirmiestudējumu Andreja Jarovoja režijā, kas jau izpelnījies gan skatītāju, gan profesionāļu atzinību. Vakarā, plkst.20.00, Cēsu pilsētas sporta kompleksā notiks LBL 3 vīriešu čempionāta basketbola spēle starp Dārznieks/Cēsis – BS Rīga. Savukārt Fonoklubā, no plkst.22.00 sāksies diskotēka ar DJ Kalvi Amantovu.

Sestdien, 17.janvārī, plkst.18.00 Cēsu Kultūras organizācija “KasTe” Ģikšu Kultūras namā rīko 8.Starptautisko Ģikšu danču nakti. Šogad danču naktī spēlēs 18 muzikantu grupas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, kopumā vismaz simts muzikanti. Kā ik gadu, arī šogad organizatori cer sapulcināt vairākus simtus dancot gribētāju no Latvijas un citām valstīm. Cēsu Fonoklubā diskotēku spēlēs DJ Artis Dvarionas, kas sāksies plkst.22.00.

Svētdien notiks ziemas sporta draugiem lielais pasākums – Sniega diena Cēsu Olimpiskajā centrā. Pasākums notiks Pasaules sniega dienas iespaidā, kas ik gadu tiek svinēta janvāra trešajā svētdienā. Šī pasākuma mērķis ir rast bērniem iespēju iepazīt dažādas aktivitātes uz sniega un dažādus ziemas sporta veidus. Šo ideju ir radījusi Starptautiskā Slēpošanas Federācija (FIS) ar moto “Vediet bērnus uz sniega”. Pasākums notiks Cēsu Olimpiskajā centrā Priekuļos. Tā sākums plkst.11.00. Savukārt volejbola cienītājus aizinām apmeklēt LČ volejbolā vīriešiem Nacionālo Līgu, ar Cēsu un Ventspils komandu piedalīšanos. Spēles sākums plkst.12.00 Cēsu sporta kompleksā Piebalgas ielā 18.

Žagarkalnā un Ozolkalnā sniega ir pietiekoši un trases strādā ik dienu! 

Publicēšanas datums: 2015. gada 15. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt