A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Nedēļas nogales pasākumi Cēsu novadā 25.01.-27.01.

Nedēļas nogales pasākumi Cēsu novadā 25.01.-27.01.

Piektdien Cēsu Bērnu un Jauniešu centrā notiek Latviešu tautas dziesmu dziedāšanas sacensība skolu jaunatnei “Lakstīgala 2019”, 2.kārta.

Plkst.17.00 uz tikšanos Rīgas ielā 7 aicina gleznotāja Ināra Brence. Sarunai dots nosaukums "Dabas atspulgi". Pasākuma apmeklētājus priecēs arī talantīgie Cēsu 1.pamatskolas jaunie mūziķi.

Plkst.20.00 Cēsu sporta kompleksā Latvijas basketbola 3.līgas spēlē sacentīsies Cēsu un Salacgrīvas komandas. Piektdienas izskaņā Fonoklubā diskotēku spēlēs DJ Dāvis Bush.

Sestdienas rītā, pkst.10.00 sāksies divi sporta pasākumi: Cēsu 2.pamatskolā notiks Cēsu novada čempionāts florbolā, savukārt Cēsu sporta kompleksā Latvijas čempionāts krosmintonā.

Plkst.17.00 CATA Kultūras namā notiks Latvijas vadošo teātru tenoru koncerts "Tenoru Jaunais Gads!". Ar elegantu humoru, muzikāliem jokiem un patīkamu smeldzi Jaunais, 2019.gads ieskanēsies izcilo Latvijas teātru tenoru priekšnesumā!

Plkst.19.00 koncertzālē "Cēsis", attīstot savu koncertsēriju Ambiente skatuve, kas aizvadītajā sezonā ieguvusi klausītāju uzmanību ar tādu mūziķu kā Maarja Nuut, Hogni un Vikoja Čova uzstāšanos, koncertzāle “Cēsis” jaunajā sezonā uzsāk sadarbību ar Latvijas Radio 3 Klasika programmu TĪRKULTŪRA. Pirmā koncerta solomākslinieks būs Toms Adams, kurš savā ikdienā nelieto viedierīces un sociālas platformas, līdz ar to viņa mūzika ir klajš pretstats interneta vides pārsātinātībai - tā ieved klausītāju pasaulē, kurā ir dzīva apjausma par īstenību un patiesumu.

Sestdienas plkst.22.00 pie DJ pults Fonoklubā stāsies DJ Winamp.

Svētdien, 27.janvārī, plkst.18.00 koncertzālē "Cēsis" notiks Edgara Liepiņa 90 gadu jubilejas koncerts. Šā gada decembrī savu 90 gadu jubileju svinētu leģendārais latviešu dziedošais aktieris Edgars Liepiņš. Jau vairākus desmitus gadu Edžus nav mūsu vidū, taču viņa nospēlētās teātra un kino lomas, kā arī viņa paša veidotās neatkārtojamās koncertprogrammas ir palikušas atmiņās daudziem tūkstošiem viņa talanta cienītāju gan Latvijā, gan aiz tās robežām.

IZSTĀDES

No 10.11.
Insignia mākslas galerijā koncertzālē “Cēsis”
Darbi no Rīgas Starptautiskās tekstilmākslas un šķiedras mākslas triennāles kolekcijas

21.11. – 01.12.2019.
Cēsu Jaunajā pilī
Izstāde “Pirmais gads”

20.12.-27.01.2019
Izstāžu nams
Līvija Endzelīna “Gleznas”

20.12.-27.01.2019
Izstāžu nams
Jānis Ronis un Piebalgas porcelāna fabrika

No 22.12.
Insignia mākslas galerijā koncertzālē “Cēsis”
LNMM. Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja izstāde “Daudzveidība vienotībā"Publicēšanas datums: 2019. gada 25. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt