A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Otrais apkaimes forums "Zaļās Cēsis"

Otrais apkaimes forums "Zaļās Cēsis"

Cēsu 2.pamatskolā 24.oktobrī plkst.18.00 notiks otrais apkaimes forums "Zaļās Cēsis".

Turpinot iesāktās tradīcijas, arī šogad rudens būs aktīvākais iedzīvotāju līdzdalības un iesaistes pasākumu norises laiks Cēsu novadā, un Cēsu novada pašvaldība no oktobra līdz decembrim aicina iedzīvotājus uz četriem tematiskiem apkaimju forumiem.

Pērn Cēsu apkaimēs noritēja desmit apkaimju sanāksmes, ko noslēdza Cēsu novada iedzīvotāju forums. Šogad 11 mazāku pasākumu vietā gaidāmi četri lielāki ar turpinājumu arī nākamajā gadā. Kā allaž, uz sarunām aicināti visi cēsnieki un vaivēnieši, kuriem rūp Cēsu novads un kuri vēlas to darīt labāku ar savu līdzdalību un idejām.

Taču lielāks pasākumu formāts, nenozīmē, ka tiks aizmirsts par lokālākām problēmām – tāpat kā pērn arī šogad iedzīvotāji varēs sniegt atgriezenisko saiti par to, kas uzlabojams viņu apkaimēs. Tāpat arī katrā forumā laipni gaidīsim iedzīvotājus ar aktīvu viedokli diskusijām un apspriežamām idejām, jo pasākumu mērķis paliek nemainīgs – sadzirdēt un piefiksēt iedzīvotāju viedokli pašvaldības darba un attīstības plānošanai. Un, kas svarīgi, apkaimju forumos gaidām ikvienu Cēsu novada iedzīvotāju – ne tikai attiecīgo apkaimju kaimiņus.

Otrā apkaimes foruma tēma – “Zaļās Cēsis”. Runāsim par tām zaļajām Cēsu teritorijām, kuras būtu iespējams attīstīt par iedzīvotāju atpūtai un labsajūtai izmantojamām vietām, un to iespējamiem attīstības risinājumiem, lielu nozīmi piešķirot zaļo teritoriju potenciālo lietotāju vajadzībām un viedoklim.

Publicēšanas datums: 2018. gada 11. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt