A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Pārgājiens no Cēsīm uz Veselības laboratoriju (Līvos)

Pārgājiens no Cēsīm uz Veselības laboratoriju (Līvos)

Svētdien, 17.martā, plkst.11.00 sāksies pārgājiens ar organizāciju "Cēsis Inside" no Cēsīm uz Veselības laboratoriju Līvos.

Gaidot pavasari, ejam ārā no telpām!

Mēs, Cēsis inside, sadarbībā ar Veikals "ĶIMENE" Cēsīs un Veselības laboratorija esam sarūpējuši īpašu piedāvājumu jums, ekskursiju un gardu dzērienu degustāciju par īpašu cenu!

Jo no sirds uzkstām, ka veselā miesā vesels gars!

Satikšanās pie veikala Ķimene, Skolas ielā, Cēsīs. Pa ceļam uz Veselības laboratoriju izzināsim Cēsu kūrvietu stāstus, aplūkosim atpūtas namus kādreiz un tagat. Iziesim Gaujas dabas taku, kur iepazīsimies ar dabas daudzveidību Gaujas Nacionālais parks. Slēpošanas un atpūtas parks Slēpošanas un atpūtas parks Ozolkalns baudīsim Latvijas kalnu burvību. Tad dosimies pa seno Napoleona ceļu uz Līviem, kur mūs sagaidīs Veselības laboratorijas saimnieks, lai dalītos stāstos un pieredzē brūvējumu gatavošanā. Vēlies uzzināt kā Latvijas āboliem sastopoties ar Francijas ozolu, rodas izsmalcināts brendijs? Gribi redzēt kā pašas sārtākās meža ogas kļūst par gardāko uzlējumu? Vēlies tos nobaudīt? To visu un vēl vairāk būs iespēja uzzināt tieši Veselības fabrikā!

Tikai jums piedāvājam 50% atlaidi pārgājienam ar degustāciju - šoreiz tikai 7.50 EUR no personas. (zinošs gids pārgajiena laikā un garda degustācija)

Publicēšanas datums: 2019. gada 26. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt