A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Pirmo reizi Cēsu svētkos – modes skate

Pirmo reizi Cēsu svētkos – modes skate

Cēsis savu 809.jubileju sagaidīs nudien koši un krāšņi, jo pirmo reizi svētku vēsturē sestdien, 25.jūlijā, Rīgas ielā 18 plkst.16 veikalā “mini me” norisināsies modes dizaina skate, kurā būs aplūkojami Latvijas modes dizaineru darbi.

Skatē piedalīsies sieviešu modes zīmols “ZZ_Fashion”, zīmols “DEERED”, kā arī notiks “mini me” vasaras 2015 kolekcijas “cool for the summer” demonstrējums.

“Prieks būt par daļu no kaut kā jauna un nebijuša,” norāda “mini me” īpašniece Ineta Leimane, piebilstot, ka “ja interese no Latvijas modes valkātājiem, cienītājiem, faniem un vēstnešiem Cēsīs būs liela, šī noteikti kļūs par svētku tradīciju, kas nākamgad, Cēsu 810 gadu jubilejā, iemirdzēsies vēl spožāk”.

Sieviešu modes zīmols ZZ_Fashion prezentēs festivālu tērpu kolekciju “Zeltene”. Kolekcijas piedāvājumā ir dažādas kleitas, svārki, šorti un bikses, kā arī blūzes un topi. Tērpi darināti tikai no dabīgiem materiāliem - lina kokvilnas un viskozes. Kolekcija veidota, iedvesmojoties no hipiju laikiem, puķu bērnu stilu sajaucot ar šī brīža aktuālajām modes tendencēm. Par kolekcijas galveno trumpi var uzskatīt - “Zeltenes” vainadziņu, kurš jau daudzviet sociālajos tīklos nosaukts par šīs vasaras neatņemamu aksesuāru.

Zīmols “DEERED” piedāvā t-kreklus un džemperus sievietēm un vīriešiem. Katrs apģērbs ir apgleznots ar rokām, tāpēc var teikt arī unikāls. Zīmola galvenā pazīme dizainā ir brieži un latviešu tautas raksti. Patlaban zīmola piedāvājumā ir arī vasaras kleitas un krekli sievietēm, kā arī aksesuāri, auskari, kaklarotas, tauriņi, un uz katra no tiem attēlots savs briedis un raksti. Dizainā attēlota briežu varenība, kas sasaucas arī ar latviešu tautas rakstiem un simboliem, iemiesojot godu būt latvietim un vienkāršību, taču unikalitāti stilā.

Savukārt “cool for the summer” būs ir pirmā modes skate bērniem un jauniešiem veikala “mini me” vēsturē. Kolekcijas piedāvājumā ir gan spilgti t-krekli un šorti puišiem, kas ir arī šīs vasaras galvenās modes aktualitātes, kā arī vasaras kleitas, svārki un blūzes meitenēm.

Modes skati atbalsta Cēsu novada pašvaldība, SIA “A.Bariss”, Kristīne Kira un SIA “Lauretta Candles”

Informāciju sagatavoja:
Kārlis Pots,
Cēsu novada pašvaldības Komunikācijas nodaļas vadītājs
Tālr.: 64121677; e-pasts: Karlis.Pots@dome.cesis.lv

Publicēšanas datums: 2015. gada 22. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt