A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Popgrupas “Hey” 20 gadu jubilejas koncerts

Popgrupas “Hey” 20 gadu jubilejas koncerts

Sestdien, 7.novembrī, plkst.17.00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis” ikviens cēsnieks un pilsētas viesis tiek aicināts sirsnīgā gaisotnē pavadīt vakaru, apmeklējot bērnu popgrupas “Hey” 20 gadu jubilejas koncertu un grupas pirmā mūzikas diska “Dziedam kopā” prezentāciju.

Koncerts būs veidots kā visu dalībnieku – bijušo un esošo satikšanās. Pavisam uz skatuves kāps 55 dažādu paaudžu dziedātāji, sākot no trīs gadus veciem bērniem līdz trīsdesmit gadīgiem dalībniekiem. Koncertā skanēs dziesmas no nupat studijā ierakstītā mūzikas diska “Dziedam kopā”, kā arī kompozīcijas, par kurām grupas dziedātājiem ir īpašas atmiņas. 

Koncertu vadīs Gunita Bārda un bijušais popgrupas “Hey” dalībnieks Mārtiņš Smiltiņš.  

Par popgrupas „Hey” dibināšanas gadu tiek uzskatīts bērnu grupas pirmais Ziemassvētku koncerts 1995. gadā. Šo gadu laikā pavisam kopā ir dziedājuši seši dalībnieku sastāvi, no kuriem pašlaik darbojas trīs. Dziedātājiem pieaugot, sastāvs mainās, tomēr draudzība turpinās un aizvien kopā tiek svinētas grupas dzimšanas dienas.

Koncerta biļešu cena ir 1,50 € - pieaugušajiem, 1.00€ - skolēniem, pensionāriem un DRAUGA kartes īpašniekiem. Biļešu pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un portālā www.bilesuparadize.lv. 

Koncertu rīko pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”. Papildu informācija tel. 64122537, kultura@cesis.lv, www.kulturascentrs.cesis.lv, www.facebook.com/cesukultura.

Publicēšanas datums: 2015. gada 14. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt