A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Pūtēju orķestra „Cēsis” piecu gadu jubilejas koncerts

Pūtēju orķestra „Cēsis” piecu gadu jubilejas koncerts

Sestdien, 27.februārī, plkst.17.00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis” ikviens cēsnieks un pilsētas viesis tiek aicināts uz muzikāli izklaidējošu vakara programmu, ko sagatavojis pūtēju orķestris “Cēsis” kopā ar draugiem, sagaidot savu piecu gadu jubileju.

Cēsīs pūtēju orķestra pastāvēšanas pirmsākumi meklējami pagājuša gadsimta 45. gadā, kad orķestris bijis Latvijas labāko vidū; līdz pat 90 – to gadu pārmaiņu laikam, kad darbība tika pārtraukta.

Pūtēju orķestra muzicēšanas tradīcijas Cēsīs atdzimst 2010. gadā līdz ar jaunizveidoto kolektīvu diriģenta Andra Riekstiņa vadībā. 

Šogad tiks atzīmēti pieci radošā darba gadi no jauna atdzimušajam kolektīvam, kas apvieno aizrautīgākos Cēsu un tuvākās apkārtnes mūziķus. Orķestra diriģenti ir Jānis Puriņš un Tālivaldis Narvils.

Jubilejas koncerts tiek gatavots ar daudzveidīgu un interesantu programmu, iekļaujot gan latviešu, gan ārzemju komponistu mūziku un populāras melodijas. Koncertā uzstāsies mūsu orķestra soliste Līna Krafte (alta saksofons), Cēsu kultūras centra popgrupa “Hey” Inas Aizgales vadībā un Priekuļu pagasta kultūras nama jauniešu deju kolektīvs “Zelta Virpulis” vadītāja Ulda Blīgznas vadībā. 

Vakara vadīšana, rūpējoties par pozitīvu noskaņu ar jokiem un gaumīgu humoru, uzticēta mums labi pazīstamajiem - Jānim Gabrānam un Jurim Krūzem.

Koncerta īpašais viesis - bijušā Cēsu pūtēju orķestra diriģents Jānis Grasis.

Koncerta biļešu cena ir 1,50 € - pieaugušajiem, 1.00€ - skolēniem, pensionāriem un DRAUGA kartes īpašniekiem. Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un portālā www.bilesuparadize.lv.

Informāciju sagatvoja:
PO “Cēsis” mūziķe
Lāsma Dene
T.26433257
e-pasts: lasmadene@inbox.lv

Publicēšanas datums: 2016. gada 8. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt