A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Raimonds Pauls, Jānis Peters, Zigfrīds Muktupāvels "Krāsu balāde. Vārds mūzikā"

Raimonds Pauls, Jānis Peters, Zigfrīds Muktupāvels "Krāsu balāde. Vārds mūzikā"

Sestdien, 24.septembrī, plkst.18:00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notiks Raimonda Paula jaunāko dziesmu koncertuzvedums "Krāsu balāde. Vārds mūzikā".

Raimonda Paula jaunāko dziesmu koncertuzvedums "Krāsu balāde. Vārds mūzikā" ar Jāņa Petera jaunāko dzeju iestudēts kā literāri muzikāls dzejas lasījums un dziesmu atskaņojums. Tajā Raimonds Pauls un Zigfrīds Muktupāvels izpildīs 15 jaunus skaņdarbus, kā arī programmas solists - Zigfrīds Muktupāvels lasīs Jāņa Petera dzeju. Dzejnieka Jāņa Petera vārdus citējot - viens pie klavierēm otrs ar vijoli un balsi, trešs ar baltu papīru.

2016.gadā, kas ir Maestro jubilejas gads, tika radīta jauna koncertprogramma, kas balstās uz Raimonda Paula laikabiedra, tuva drauga un populāra dzejnieka Jāņa Petera dzeju.

Raimonds Pauls par koncertprogrammu: “Es veltīšu vienu dziesmu “Tā roze, kas vēl nomodā” Emīla Dārziņa piemiņai. Man šķiet, ka šis dziesmu cikls ir izdevies”.

Zigfrīds Muktupāvels saka tieši un ar sajūsmu: “Tas ir labākais, kas manā mūžā ar mani ir noticis”.

Jānis Peters: “Nu vairāki no maniem neskaitāmajiem dzejoļiem ir pārvērtušies. Jaunākie, kuri ar savu muzikālo dziļumu nelaiž vaļā arī pēc diska noklausīšanās vairākas reizes.

Koncertprogramma veidota īpaši intīmā un nostaļģiskā gaisotnē, to izpildīs Raimonds Pauls - klavieres un Zigfrīds Muktupāvels - balss partijas un dzejas lasījumi.

Jaunradītajai koncertprogrammai izdots mūzikas ieraksts CD formātā.

Koncertprogramma I daļā, ilgums 1h 25 min.

Koncerts nav paredzēts pirmsskolas vecuma bērniem. Darbosies Venden bērnistaba.

Publicēšanas datums: 2016. gada 30. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt