A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Reinis Jaunais un grupa „Young & The Oak People”

Reinis Jaunais un grupa „Young & The Oak People”

Piektdien, 19.februārī plkst.21.00 mākslas telpā MALA uzstāsies Reinis Jaunais ar grupu ''Young & The Oak People'', prezentējot tikko izdoto albumu „Gaišs”. Jaunajā albumā ietvertas 11 kompozīcijas – "vairākums no tām instrumentāli pasaulīgas, mazliet mistiskas un dvēseliski pozitīvas". Albuma prezentācijā uzstāsies Reinis Jaunais - ģitāra, Artūrs Veinbergs - perkusijas, Ieva Supjeva – indiešu bansuri un flauta. Harijs Vagrants - persiešu/turku santurs. Reiņa dzinulis un dzīves azarts ir ceļošana, kalpojot arī par galveno iedvesmas avotu mūzikas radīšanai. Pasaules ietekme jūtama arī spēlētajos instrumentos un to īpatnējos nosaukumos.

"Sekojot laika gaitā izmaiņu garam, četri draugi nesen pieņēmuši jaunu nosaukumu, proti, ‘’Young & The Oak People’‘ (latviski - Jaunais un Ozola ļaudis). Nosaukums precīzi atspoguļo pašreizējo grupas psihoemocionālo sasaisti ar dabu, mūžīgu dzīvības prieku un vienkārši savu cilvēcību.”

Mākslas telpā MALA grupa uzstāsies jau otro reizi, pirmo reizi priecējot klausītājus MALA Fest pagājušā gada septembrī. Nāc un ieelpo šo skaisto mūziku! Koncerta sākums plkst. 21:00.


Informāciju sagatavoja:
Kristīne Auniņa
e-pasts: knipsis@kristineaunina.lv

Publicēšanas datums: 2016. gada 11. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt