A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Rokfilmu festivāls 2016

Rokfilmu festivāls 2016

No 26.augusta līdz 28.augustam jau otro gadu Cēsīs norisināsies Rokfilmu festivāls, kam būs vairākas norises vietas - Cēsu Tirgus paviljons, Mākslas telpa Mala un Rožu laukums.

Festivālu caurstrāvo roka ideoloģija: dumpinieciskums, spēks un brīvība gan mūzikā, gan kino.

FESTIVĀLA PROGRAMMA

Rokfilmu Festivāls iegūst alternatīvāku skanējumu. Šogad apvienoti mūzikas virzieni, kas tradicionāli uzskatīti par margināliem un eksperimentāliem, bet veidojušies uz klasiskā roka pamatiem (punk, glam, psihodēliskais roks, smagais, folk metāls u.c.).

Rokfilmu festivāla mērķis ir, koncentrējoties uz sabiedrībā aktuālu un atzītu vērtību izcelšanu, piedāvāt skatītājiem (un klausītājiem) alternatīvu izklaides veidu kino formātā ārpus valsts galvaspilsētas Rīgas – Cēsīs.

Festivāla misija – ar augstvērtīgas kvalitātes rokkino un rokkoncertu palīdzību veicināt sabiedrības saliedētību, kopīgas identitātes, pašapziņas un vērtību apzināšanos, kultūras un vēstures izglītību, starpkultūru un starpnacionālu dialogu, kā arī rokmūzikas un rokkino kvalitātes un nozīmes saglabāšanu Latvijā un pasaulē.

Festivāla apmeklētāji būs visas Latvijas un tuvāko kaimiņvalstu iedzīvotāji, ar mērķi ik gadus viesu skaitu palielināt, pulcējot kino un mūzikas profesionāļus, žurnālistus un citus mediju pārstāvjus, arī no ārvalstīm.

Nakšņošana: Cēsu stadionā

Publicēšanas datums: 2016. gada 24. augusts  

Komentāri

Arturs Dreimanis 2016-08-27 22:39:23 Paldies par tizlo koncertu nekādas jēgas no koncertiem rožu laukumā tik traucēts miegs.paldies Cēsu domei...

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt