A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Sarunu festivāls LAMPA

Sarunu festivāls LAMPA

Šogad festivāls turpinās viegli un ar prieku aktualizēt būtiskas tēmas, kā arī piedāvās bagātīgu kultūras programmu. Īpaša loma arī šogad festivālam būs izglītības jautājumam.

Divu dienu garumā būs klausāmi un skatāmi teju 150 pasākumi, dažādos to formātos un par visdažādākajām tēmām, ko rīkos vairāk kā 80 organizācijas, apvienības un uzņēmumi.

Festivāla programma.

Festivāla teritorijā ir plānotas 6 skatuves un 12 dažādas teltis, kur notiks darbnīcas, debates, spēles, diskusijas, laikmetīgā teātra izrādes un intelektuālas izklaides. Sarunas varēs turpināt telšu pilsētiņā, taču arī šis festivāls neiztiks bez dejām un dziesmām spožā nakts ballītē.

LAMPA aptver gan Latvijas reģionālo mērogu, aicinot dalībniekus, piemēram, uz Latgales telti, kur divu dienu garumā varēs uzzināt par visu to, ar ko lepojas latgalieši, gan arī starptautisko mērogu, jo festivālu apmeklēs vairāki Ziemeļvalstu pilsētu mēri, kuri kopā ar Latvijas pašvaldību vadītājiem diskutēs par to, kā izskatīsies nākotnes pilsēta mūsu ģeogrāfiskajā reģionā.

“Pasākumu piedāvājums šogad fantastiski plašs un izaicinošs, taču starp maniem favorītiem noteikti ir biedrības “Resursu centra sievietēm MARTA” rīkotā dokumentālā izrāde “Septiņi”, kas apkopo septiņu sieviešu likteņstāstus, stāstot par sociāli būtiskām tēmām mākslas valodā. Aktieru lomās iejutīsies dažādi sabiedrības līderi. Esmu droša, ka uz LAMPU vērts doties arī tiem, kurus interesē visa veida izglītība – būs iespēja iedziļināties, diskutēt un vērtēt, ieklausoties gan Latvijas, gan Somijas ekspertu viedoklī. Prieks par to, ka padomāts arī par mazākajiem apmeklētājiem un izveidota plaša programma bērniem miniLAMPA, kas droši ļauj uz festivālu līdzi ņemt bērnus,” stāsta LTV kultūras ziņu žurnāliste un biedrības "Ascendum" valdes locekle Eva Ikstena, kura šogad piekrita būt žūrijas komisijas locekle, vērtējot vairāk kā 100 saņemtos pieteikumus festivālam.

Ieeja festivālā ir bez maksas. Tāpat bez maksas būs iespēja palikt festivāla telšu pilsētiņā, kas atradīsies blakus Cēsu pils parkam.

Cēsniekiem īpašāka vieta festivālā būs Pils parka saliņa, jeb telts, saukta par "Mājvietu", kur tiks prezentēts autentiskākais no Cēsīm, par Cēsīm un ap Cēsīm. "Mājvietas" programma atrodama šeit.

Kā ierasts, ieeja festivālā bez maksas.

Publicēšanas datums: 2016. gada 21. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt