A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Seminārs vecākiem "Maziem mirkļiem ir liela nozīme"

Seminārs vecākiem "Maziem mirkļiem ir liela nozīme"

Projekts “Maziem mirkļiem ir liela nozīme”  ir Labklājības ministrijas iniciatīva bērniem un vecākiem visā Latvijā, kas motivē ģimenes pavadīt kopīgo laiku kvalitatīvi.

Iniciatīvas ietvaros divu mēnešu garumā tiek veikta pastiprināta vērtību kampaņa, kuras mērķis ir skaidrot un parādīt kvalitatīva laika pavadīšanas iespējas, kā arī pozitīvo ietekmi, kas sekmē veselīgas personības veidošanos un ģimenes kopības stiprināšanu.

Iniciatīva ir balstīta uz jaunākajiem psiholoģijas un vērtību pētījumiem. Apzinoties vecāku aizņemtību un dzīves steidzīgu, kampaņas centrālais vēstījums runā par reālām izmaiņām, kuras ir spējīga veikt katra ģimene, kvalitatīvi pavadot kopā 15-20 minūtes dienā.

Kampaņas ietvaros daudzās Latvijas pašvaldībās tiks rīkoti semināri vecākiem, kurus vadīs trīs meitu tēvs Armands Simsons un psiholoģe Kristīne Balode, tiks izdots elektronisks 1 000 ideju krājums kvalitatīvai laika pavadīšanai kopā, apbalvotas Latvijas stiprākās ģimenes, kuras ar savu piemēru iedvesmo līdzcilvēkus, kā arī veiktas citas aktivitātes.

Semināra darba kārtība:
1. daļa: neliela tehniska informācija, par to, kādas ir vecāku tiesības, kas viņiem pienākas (brīva diena 1. septembrī u.tml. noderīga info).
2. daļa: mini semināru vadītāji stāsta praktisku info un idejas, kā kvalitatīvi pavadīt laiku ar saviem bērniem.
3. daļa: diskusijas un jautājumi.
4. daļa: piecu pašvaldības izvēlētu ģimeņu apbalvošana.

Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” atbalsta ģimeņu kopā būšanu un piekrīt apgalvojumam „Maziem mirkļiem ir liela nozīme”!

Būsiet mīļi gaidīti seminarā Cēsīs, kas notiks trešdien, 25.oktobrī no plkst.15.00 līdz 16.30 Raunas ielā 4 (Pieaugušo izglītības centrā).

Publicēšanas datums: 2017. gada 19. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt