A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Senioru dāmu deju grupu koncerts „Zvaigžņu mirdzumā”

Senioru dāmu deju grupu koncerts „Zvaigžņu mirdzumā”

Svētdien, 11.janvārī, plkst.13.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notiks grandiozs senioru dāmu deju grupu koncerts „Zvaigžņu mirdzumā”.

Koncertā piedalīsies 17 deju grupas, kopumā 240 dalībnieces no dažādiem Latvijas novadiem: Apes, Baložiem, Blomes, Cēsīm, Cesvaines, Ērgļiem, Gulbenes, Inešiem, Jaunjelgavas, Lubānas, Mārsnēniem, Priekuļiem, Raunas, Salaspils, Stalbes, Vaidavas. 

Dejotājas ir kundzes cienījamos gados. Tomēr tas nav šķērslis, lai dāmas ikdienā izmantotu deju terapiju aktīvam dzīvesveidam un ar savu piemēru popularizētu to sabiedrībā. Ar koncertu mēs apliecināsim, ka Cēsis ir ne vien draudzīga pilsēta profesionāliem māksliniekiem un tūristiem, bet arī senioriem, un iekļauj kultūras apritē arī „zelta vecuma” kolektīvu iniciatīvas, sniedzot atbalstu un reālu iespēju pilnvērtīgi un radoši dzīvot cienījamā vecumā.

Koncertu organizē Latvijas kaulu, locītavu un saistaudu slimnieku biedrības Cēsu nodaļas deju grupa „Pīpenes” un  Priekuļu pagasta deju grupa „Mežrozes” - abu deju kolektīvu enerģiskais vadītājs Māris Brasliņš  un Cēsu nodaļas valdes priekšsēdētāja Maruta Valaine. Ar sponsoru un Cēsu novada pašvaldības atbalstu koncerts notiks Vidzemes koncertzālē „Cēsis”, kur katrs kolektīvs uzstāsies atsevišķi.

Savukārt, pēc lielā koncerta sekos deju kolektīvu sadraudzības pasākuma otrā daļā, kas notiks Priekuļu kultūras namā. Tur varēsim izbaudīt dejošanu pa 3-4 kolektīviem vienlaicīgi, izdancojot kopīgo Eiropas valstu deju repertuāru.

Ieejas biļetes varēs iegādāties koncertzāles kasē pirms pasākuma. Biļešu cena: 1,50 eiro; skolēniem, pensionāriem un Cēsu drauga kartes īpašniekiem 1,00 eiro.

Kontaktpersona: Maruta Valaine, tālr.26833378Publicēšanas datums: 2015. gada 5. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt