A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Tautas deju kolektīva “Randiņš” sezonas noslēguma koncerts “Dzīvosim dejojot!”

Tautas deju kolektīva “Randiņš” sezonas noslēguma koncerts “Dzīvosim dejojot!”

Svētdien, 29.maijā plkst.17.00 norisināsies tautas deju kolektīva “Randiņš” izlaiduma koncerts “Dzīvosim dejojot!”. TDK “Randiņš” sezonas noslēguma koncerts notiks Vidzemes koncertzāles – “Cēsis” telpās.  

Ik gadu par godu 9. klašu absolventiem tiek rīkots īpašs deju koncerts, kas priecē ne tikai skolēnu ģimenes, draugus un pedagogus, bet arī jebkuru Cēsu iedzīvotāju, kuram ir tuvas tautiskās dejas.

Bērnu un jauniešu deju kolektīvs tika dibināts 1999. gadā, Cēsīs. Deju kolektīvā darbojas sešas vecuma grupas: pirmsskolas vecuma bērni, 1.-2. klases skolēni, 3.-4. klases skolēni, 5.-7. klases skolēni un 8.-9. klases skolēni. Kolektīva mākslinieciskās vadītāja un horeogrāfe ir atraktīvā Sandra Bārtniece.

Ikviens deju interesents ir laipni aicināts uz īpašo noslēguma koncertu “Dzīvosim dejojot!” 29. maijā Vidzemes koncertzālē “Cēsis”.

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī internetā. Biļešu cenas - 1.50 eiro pieaugušajiem un 1,00 eiro skolēniem, pensionāriem un “Drauga kartes” īpašniekiem.

Koncertu rīko pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”. Papildu informācija - tel.64122537, kultura@cesis.lv, www.kulturascentrs.cesis.lv, www.facebook.com/cesukultura.

Informāciju sagatavoja Ieva Dubulte, Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs. Kontaktinformācija pa tālruni - +371 64122537 un e-pastā - kultura@cesis.lv

Publicēšanas datums: 2016. gada 9. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt