A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Tautas deju koncerts „Deju pinu vainagā”

Tautas deju koncerts „Deju pinu vainagā”

Pavasara mēnesim sākoties, tautas deju ansamblis „Raitais solis” aicina savus draugus uz Cēsīm, lai kopā izdejotu latviešu tautas dejas koncertā „Deju pinu vainagā”, kas notiks sestdien, 4.martā, plkst.17.00 CATA kultūras namā.

Koncerts būs pavasara vēstnesis, kurā dejotāji ar spriganu deju soli atnesīs pavasara vēsmas, izdejojot dejas gan no nākamgad gaidāmo Deju svētku repertuāra, gan kolektīviem un skatītājiem jau zināmas un iemīļotas dejas.

Koncertā piedalīsies tautas deju ansambļa „Raitais solis” jaunieši un vidējās paaudzes dejotāji un viņu draugi TDA „Katvari” no Limbažiem, TDA „Vidzeme” no Madonas, TDK „Miķelis” no Priekuļiem, TDK „Liepupīte” no Liepupes, TDK „Piebaldzēni” no Jaunpiebalgas, TDK „Metieniņš” no Lēdurgas un TDK „Saulgrieži”, TDK «Kande” un TDK „Randiņš” no Cēsīm. Koncerta režiju veido „Raitā soļa” mākslinieciskais vadītājs Andis Kozaks un Anna Annele Lazdiņa.

Ieeja: 3,00 EUR, 1,50 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem, DRAUGA kartes īpašniekiem. Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās un pirms koncerta norises vietā.

Koncertu organizē p/a „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”.

Publicēšanas datums: 2017. gada 17. februāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt