A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Tiks atklāta Kaspara Gobas izstāde "Rīgas salas"

Tiks atklāta Kaspara Gobas izstāde "Rīgas salas"

Piektdien, 9.janvārī, plkst.17.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" tiks atklāta Kaspara Gobas izstāde "Rīgas salas"

Fotogrāfs un dokumentālo filmu režisors Kaspars Goba dzimis 1975. gadā Cēsīs. 1995. gadā kļuvis par žurnāla Rīgas Laiks autoru. Fotografējis un filmējis Krievijas ziemeļos, Sibīrijā, Kaukāzā, Tālajos Austrumos, kurdu apdzīvotajos rajonos Turcijā, romu taboros Latvijā un Lietuvā. Ar fotogrāfiju sērijām Seda. Purva ļaudis, homo@lv, Romi Latvijā piedalījies laikmetīgās mākslas izstādēs vairāk nekā  20 Eiropas valstīs. 2006. gadā sadarbībā ar žurnālisti Ievu Puķi iznāca fotoalbums “Īslandieši. Starp ledājiem un lavu”, kas ieguva Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas balvu kā gada labākais mākslas albums.

"Rīgas salas" ir Kaspara atgriešanās dokumentālajā fotogrāfijā pēc vairāk nekā 10 gadu pārtraukuma, kura laikā Kaspars darbojās kā dokumentālā kino režisors un operators. Izstādē apskatāmie darbi ir daļa no plašākas fotogrāfiju sērijas 2014. gada nogalē iznākušajai grāmatai Rīgas salas.

Izstāde "Rīgas salas" tapusi Eiropas kultūras galvaspilsētas Rīga 2014 tematiskās līnijas Ceļu karte ietvaros, pateicoties nodibinājuma Rīga 2014, Valsts Kultūrkapitāla fonda un Sennheiser Electronic GmbH atbalstam.

Publicēšanas datums: 2015. gada 7. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt