A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Tikšanās ar Andri Keišu un filmas “Tas, ko viņi neredz” veidotājiem

Tikšanās ar Andri Keišu un filmas “Tas, ko viņi neredz” veidotājiem

Pirmdien, 27.martā, plkst.18.00 Vidzemes koncertzālē "Cēsis" notiks filmas īpašais pirmizrādes seanss, uz kuru ieradīsies aktieri Andris Keišs, Ieva Puķe, režisors Staņislavs Tokalovs un producents Guntis Trekteris.

No 24.marta kinoteātros visā Latvijā, var noskatīties Staņislava Tokalova psiholoģisko drāmu “Tas, ko viņi neredz” ar aktieru Andra Keiša, Arņa Līcīša, Elīnas Dzelmes, Katerīnas Špicas un Jevgēnija Tkačuka piedalīšanos. 

Filmas “Tas, ko viņi neredz” žanrs – psiholoģiskā drāma ar zinātniskās fantastikas elementiem. Filmas sižeta pamatā ir medmāsas attiecības ar savu pacientu Nikolā, kurš, eksperimentējot ar mākslīgā intelekta radīšanu, ir nonācis dziļā komā. Nikolā gaida ilgs un grūts atveseļošanās periods, ko sarežģī mākslīgais intelekts “Anna”, kuras mērķis ir panākt, lai Nikolā piederētu tikai viņai.

Režisora Staņislava Tokalova filma “Mazliet ilgāk” 2014. gadā saņēma Lielā Kristapa balvu kā labākā īsfilma; 2016.gadā Staņislavs uzņēma dokumentālo filmu par šahistu M. Tālu “Mihails Tāls. Laiks, kura nav”, kura š.g pavasarī tiks izrādīta starptautiskajā dokumentālo filmu festivālā Beldocs, Belgradā, Serbijā.

Treileris
Filmas mājas lapa
Facebook lapaInformāciju sagatavoja Iveta Dortāne, tālr. 29101178, yvette.iveta@gmail.com

Preses pārstāvjiem lūgums pieteikties Santa Skaista tālr. 26753880 vai pa e-pastu skaista_santa@inbox.lv

Publicēšanas datums: 2017. gada 27. marts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt