A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » CMF2018. Tīrkultūras 36 stundu dzīvās skaņas instalācija “Negaidītie avoti”/ “Unexpected Sources”

CMF2018. Tīrkultūras 36 stundu dzīvās skaņas instalācija “Negaidītie avoti”/ “Unexpected Sources”

No 27.jūlija līdz 29.jūlijam Lenču ielā 6 notiks performance: "Tīrkultūras 36 stundu dzīvās skaņas instalācija “Negaidītie avoti”/ “Unexpected Sources”".

Piedalās: John Maus (ASV), Visible Cloaks  (ASV), Motion Graphics (ASV), Andrea Belfi (ITA), dj Colin Johnco (FRA), Džeims Bennings (ASV) un citi.

Cēsu Mākslas festivāls sadarbībā ar Latvijas Radio Klasika laikmetīgās mūzikas programmu TĪRKULTŪRA piedāvā 36 stundu dzīvās skaņas instalāciju, kurā uzaicināti mākslinieki izstāstīt vizuālu stāstu par skaņu. Instalācijas “Negaidītie avoti”/ “Unexpected Sources” ietvaros uzstāsies:

Amerikāņu mūziķis Džons Mauss (John Maus), kura mūziku raksturo analogo sintezatoru skanējums mijiedarbībā ar dobju balsi, ilgstoši plūstošām skaņām jaucoties ar ritmisku dzīvo instrumentu izpildījumu. Džona Mausa uzstāšanās ir emocionāli piesātinātas, caurstrāvotas ar drosmīgu raksturu un iedvesmojošu inteliģenci;

Audiovizuālu performanču mākslinieki Visible Cloaks, kuri izpelnījušies pasaules uzmanību ar saviem ieturētajiem elektroniskās mūzikas ceļojumiem telpā un laikā, ļaujot auditorijai iegrimt bagātīgajā skaņu un video darbu pasaulē;
Synth-pop mākslinieks Motion Graphics, kurš savos skaņdarbos izmanto programmētus instrumentus, kuri atdarina akustiskos, piemēram, klarnetes un marimbas, radot skaņas, kuras minētie akustiskie instrumenti, ko viņš inscinē, faktiski radīt nespēj;

Itālijā dzimušais bundzinieks, komponists un eksperimentālās mūzikas meistars Andrea Belfi mākslinieciski savij bungu akustisko un elektroniskās mūzikas skanējumu, radot enerģētiskas un hipnotiskas performances, kuras izvēršas iespaidīgās ritmiskās skaņu ainavās;

Dj un mūzikas producents no Francijas Kolins Džonko (Colin Johnco) ir pieprasīts Dj un jaunrades mākslinieks no Francijas jaunās mūzikas ‘underground’ vides. Kolins ir eksperimentālās elektroniskās ierakstu kompānijas Johnkool Records dibinātājs un galvenais mākslinieks. Viņa daiļradi raksturo oriģinālu analogo un elektroniski sintētisko skanējumu sajaukums ar deju mūzikas aranžejumu.

Instalācijā “Negaidītie avoti”/ “Unexpected Sources” vizuālā māksla transformēsies skaņas ainavās, apdzīvos īpašu vidi un atklāsies jaunā formā, kas būs mākslinieku vizuāls stāsts par skaņu.

Publicēšanas datums: 2018. gada 24. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt