A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Trio Tendo kamermūzikas koncertā “Gaiss un Gaisma”

Trio Tendo kamermūzikas koncertā “Gaiss un Gaisma”

Sestdien, 7.novembrī, plkst.17:00 Cēsu Izstāžu namā tiks atskaņota latviešu laikmetīgās kamermūzikas programma “Gaiss un Gaisma”.

Gaiss un Gaisma - tverams un netverams, sajūtams un apburošs, neizzināts un nepieciešams. Tāda ir arī šī koncertprogramma, kurā kokle, flauta un klavieres viena otru papildinot, meklē jaunas saskaņas un iespējas instrumentu unikalitātē, kā arī ieskandina jaunas latviešu mūzikas vēsmas.

Koncertprogrammā uzstāsies Trio Tendo - jaunās latviešu mūziķes, profesionāles - flautiste Madara Behmane, ieguvusi bakalaura grādu JVLMA un maģistra grādu Māstrihtas Mūzikas akadēmijā, Nīderlandē, koklētāja Sanita Sprūža, maģistra grādu ieguvusi JVLMA un papildus studējusi Jana Sibēliusa Mūzikas akadēmijā, Somijā, un pianiste Ruta Birzule, JVLMA maģistrantūras absolvente, studējusi arī Vācijā, Ķelnes Mūzikas augstskolā.

Programmā līdzās agrāk tapušiem opusiem kā Imants Zemzara “Variācijas par Fransisa Lē tēmu” un Riharda Dubras “Fantāzija - variācijas”, būs iespēja dzirdēt arī skaņdarbus, kas rakstīti speciāli Trio Tendo mūziķēm -  Annas Veismanes skaņdarbu "Cerības un ilgas", Jevgēnijas Fedorenko "Message in a bottle", kā arī komponistes Anitras Tumševicas skaņdarbus - pārlikumus “Spāņu mežģīnes” un “Gaiss un gaisma”.

Koncertu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds un Latvijas koklētāju biedrība.

Ieeja bez maksas.

Publicēšanas datums: 2015. gada 5. oktobris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt