A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Vaives iedzīvotāju tikšanās "Vaive mainās"

Vaives iedzīvotāju tikšanās "Vaive mainās"

Vaives tautas namā 9.decembrī plkst.10.00 notiks Vaives iedzīvotāju tikšanās “Vaive mainās”, kuras mērķis ir sapulcēt vaivēniešus, lai kopīgi pārspriestu dzīvi pagastā un dalītos ar idejām tā attīstībai.

Tikšanās ir pašu iedzīvotāju iniciatīva, kas radās septembrī apkaimes tikšanās laikā Vaivē. Vaivēnieši toreiz pārrunāja dažādas ne tikai saimnieciskas, bet arī sabiedriskas problēmas savā pagastā. Viena no būtiskākajām problēmām pašu iedzīvotāju skatījumā ir sabiedriskās dzīves trūkums Vaivē, kā arī dažādi mūsdienu dzīves izaicinājumi. Viena no sarunu tēmām tikšanās laikā būs, kā jau tagad mainījušies lauki un kā tiem būtu jāmainās, lai dzīve ārpus pilsētām kļūtu patīkamāka.

Uz sarunu par dzīvi Vaivē, par Vaives identitāti un pagastu pārmaiņu procesā būs aicināti vairāki vietējie iedzīvotāji, kas pārstāv dažādas sabiedriskās dzīves sfēras, kas dalīsies savos pieredzes stāstos.Tam sekos neliela paneļdiskusija, pēc kuras iedzīvotāji būs aicināti kopīgi izstrādāt savas idejas Vaives attīstībai. Vaivēnieši kā pārmaiņu centru ir identificējuši Vaives Tautas namu, kur atrodas arī pagasta pārvalde un Amatu māja, tādēļ tikšanās mērķis ir nonākt pie idejām, kāda varētu būt Tautas nama loma pagasta attīstībā.

Tikšanās programma:

09.30 – 10.00 Ierašanās un reģistrācija
10.00 – 10.10 Atklāšana. Dalībniekus uzrunā Cēsu novada domes priekšsēdētājs J.Rozenbergs
10.10 – 11.00 Vaives iedzīvotāju un uzņēmēju pieredzes stāsti
11.00 – 13.00 Ideju darbnīca – kāda ir Vaives tautas nama loma lauku pārmaiņu procesā? Darbs grupās
13.00 – 13.30 Grupu prezentācijas
13.30 – 13.45 Noslēgums

Uz tikšanos aicināts ikviens vaivēnietis un ikkatrs, kam tuvs Vaives pagasts un nozīmīga tā nākotne. Tikšanās dalībnieki aicināti ierasties ar pašu sarūpētu cienastu kafijas pauzei.

Tikšanos organizē Vaives pagasta iedzīvotāji ar Cēsu novada pašvaldības atbalstu.

Publicēšanas datums: 2017. gada 1. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt