A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Vaives pagasta svētki "Kaķukroga stāsti"

Vaives pagasta svētki "Kaķukroga stāsti"

Vaivē, pie Kaķukroga ēkas 1.augustā notiks Vaives svētki "Kaķukroga stāsti". No paša rīta ciematu - Mežmaļu, Rīdzenes, Rāmuļu, Krīvu iedzīvotāji iezīmēs sevi puzles gabaliņā, no tiem dienas gaitā  veidosies Vaives pagasta karte, kurā katrs pasākuma apmeklētājs dienas garumā varēs atzīmēt arī savu klātbūtni. 

No plkst.13:00 savos stāstos dalīsies Raibais Runcis, pašu dziedātāji un dejotāji, Cēsu, Raiskuma, Ozolkalna teātru ļaudis. Katrs varēs izmēģināt roku, cepot maizīti uz ugunskura, garšot un skatīt, kā top siers, ieaust savu stāstu lupatdeķī, nosmeķēt vaivēniešu darinātus gardumus. Bērni varēs jautroties piepūšamajā atrakcijā, izzīmēt akmeņu bildes, savērt krelles un ļauties izkrāsot sevi ar hennu vai ķermeņa krāsām. Kopā ar vecākiem būs jāmācās trāpīgi metieni, desu spēle un jāmeklē komandas sajūta Kaķupītes attīrīšanas spēlei. Mierīgākus brīžus meklējot, Vaives tautas nama zālē varēs skatīt multfilmas un filmiņu par Rīgas kaķiem, Ceļmalas izstāžu zālītē vērot Leldes Gobas foto skatījumu uz Zvannenieku ļaudīm. Galvenie notikumi ir bez maksas, bet ja maciņš spiež kabatu, naudiņu varēs tērēt tirdziņā, iegādājot lauku labumus, meža veltes un citus gardumus, sapņu ķērājus, klūdziņu grozus, balonus un citas nepieciešamas lietas.

Autobraukšanas piekritējiem būs interesanti doties pirmajās Vaives pagasta AUTO ORIENTĒŠANĀS sacensībās. 
AUTO ORIENTĒŠANĀS pieteikuma veidlapa
AUTO ORIENTĒŠANĀS noteikumi.

Plkst.19:00 Labo vārdu brīdī tiks sveikti Vaives auto orientēšanās brauciena uzvarētāji, gaisā pacelsies Labo vārdu salūts, ar jaunu muzikālo skatījumu uz pazīstamām dziesmām priecēs J.Vītola Mūzikas akadēmijas  jaunie talantīgie mūziķi - akordeonists Māris Rozenfelds, balss un perkusijas- Zane Jankuna un Laine Liepiņa

Plkst.22:00 Kārtīga lauku ZAĻUMBALLE ar pūtēju orķestri CĒSIS. Darbosies izbraukuma kafejnīca.

Lustēsimies Kaķukrogā!

Pilna pasākuma programma apskatāma šeit.

Publicēšanas datums: 2015. gada 20. jūlijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt