A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Vakara koncerts Mono:tas/Said of Pain

Vakara koncerts Mono:tas/Said of Pain

Sestdien, 28.maijā, plkst.21.00 Mākslas telpā MALA koncertēs divas rokmūzikas grupas, katrai izceļoties ar savu žanra interpretējumu.
Grupa Mono:tas radās 2014. gadā un ir apveltīta ar visnotaļ unikālu skanējumu. Tās materiālam raksturīgas nestandarta uzbūves un sarkastiski depresīvi motīvi, apvienojot progresīvā metāla, mūsdienu klasiskās mūzikas un psihedēliskā roka tendences.
Ar niansēm, kas līdzīgas Porcupine Tree un King Crimson, grupas ritma sekcija vienbalsīgi nostiprina smagnēju skaņu un nevienmērīgus taktmērus, balss devums ir Guano Apes toņi, savukārt melodijām iedvesma rasta no tādām grupām kā Tool un Neurosis: pēc kādas uzstāšanās, grupa raksturota šādi: “Ja Meshuggah spēlētu džezu, tad Tev būtu Mono:tas.”
Mūzika grupai ir komunikācijas līdzeklis – veids, kā metaforiski pavēstīt to, kas tās dalībniekiem šķiet svarīgs: īstenības pieņemšana, kad brīnišķīgā, jaunā pasaule nav tik konsonanta un labvēlīga, kā gribētos cerēt.

Grupa Side Of Pain savu darbību ir atsākusi pēc vairāku garu gadu pauzes ar jaunām vēsmām, pārstāvot eko hārdroku ar nelielu metāla un grandža piesitienu, lai gan paši patiesībā uzskata, ka stilam nav nekādas nozimes, jo dziesmas  atšķirās, sākot ar melodisku balādes pieskaņu un nereti beidzot ar metālkora aurošanu. Ir jānāk un jāklausās!

Gaidām MALĀ!

Informāciju sagatavoja Kristīne Auniņa, e-pasts: knipsis@kristineaunina.lv

Publicēšanas datums: 2016. gada 20. maijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt