A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Valsts svētku koncerts “Ikviens ir Latvija”

Valsts svētku koncerts “Ikviens ir Latvija”

Latvijas Republikas Neatkarības proklamēšanas 97. gadadienā cēsnieki un pilsētas viesi tiek aicināti mīlestībā, saticībā un lepnumā par savu valsti baudīt svētku koncertu “Ikviens ir Latvija”, kas notiks 18. novembrī plkst.17.00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis”.

Cienot un izjūtot atbildību to cilvēku priekšā, kuri izloloja mūsu mīļās Latvijas ideju un izcīnīja to, svinēsim mūsu Valsts dzimšanas dienu, piepildot to ar siltām emocijām un kopā būšanas prieku. Koncertu caurvīs apliecinājums tam, ka mūsu Latvija ir skaista un bagāta, te dzīvo dzīvespriecīgi un stipri cilvēki.

Koncertā piedalās Cēsu Kultūras centra mākslinieciskie kolektīvi - kori “Ābele”, “Vidzeme”, “Cēsu Pils koris”, “Beverīna” un “Wenden”, deju kolektīvi “Raitais solis”, “Randiņš”, “Dzirnas” un “Saulgrieži”, tautas vērtes kopa “Dzieti”, bērnu popgrupa “Hey” un pūtēju orķestris “Cēsis”.

Koncertā dzirdēsim tautā mīlētas dziesmas „Svētī debesīs šo zemi”, „Tad, kad latvieši iet Dievu lūgt”, „Cielaviņa”, „Dzimtā valoda” un daudzas citas. Skaistas melodijas izspēlēs pūtēju orķestris “Cēsis” un viņu pavadījumā deju kolektīvi izdejos tautā labi zināmas dejas „Nurmes polka”, „Pēc tolkas” un „Maģais dancis”. Koncerta režisore ir Inese Mičule, un to vadīs Valmieras Drāmas teātra aktieris Rihards Rudāks un Katrīna Marta Rinķe.

Ieeja koncertā ir bez maksas. Aicinām uz koncertu ierasties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots.

Koncertu rīko pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”. Papildu informācija tel. 64122537, kultura@cesis.lv, www.kulturascentrs.cesis.lv, www.facebook.com/cesukultura.

Publicēšanas datums: 2015. gada 5. novembris  

Komentāri

Māris Brasliņš 2015-11-13 08:22:30 "vadīs Valmieras Drāmas teātra aktieris Rihards Rudāks un Katrīna Marta Rinķe" Visu cieņu Valmieras aktieriem! Žēl, ka Cēsīs nav pašiem savu vadītāju Valsts svētkos. Visas pasakas sākas ar "reiz bija..."

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt