A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Vasaras Saulgriežu deju koncerts “Kad balti mākoņi līgo”

Vasaras Saulgriežu deju koncerts “Kad balti mākoņi līgo”

Trešdien, 22.jūnijā, plkst.21.00 meiju un jasmīnu plaukumā svētkus ieskandināsim Cēsu Pils parkā. Cēsniekus un pilsētas viesus priecēs par tradīciju kļuvušais deju uzvedums “Kad balti mākoņi līgo”. Pirms deju uzveduma sanākušie varēs piedalīties Jāņu ielīgošanā ar tautas vērtes kopu “Dzieti”, bet pēc koncerta izkustināt kājas lustīgā zaļumballē.

Svētku sajūtu radīs tautas vērtes kopa “Dzieti”, kas ar īpaši sagatavotu programmu priecēs skatītājus radot Līgo svētku noskaņu Cēsu Pils parkā. Līgo svētku burvība būs jūtama arī deju uzvedumā “Kad balti mākoņi līgo”, kurā piedalīsies tautas deju ansamblis “Raitais solis”, tautas deju kolektīvs “Kande” un vidējās paaudzes deju kolektīvi “Saulgrieži”, “Miķelis”, “Vaive” un “Straupe”. Koncerta mākslinieciskais vadītājs – Andis Kozaks. Pēc ielīgošanas koncerta būs balle, kur spēlēs grupa “Novadnieki”.
          
Līgo svētku priekšvakarā radīsim svētku sajūtu kopā!  Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs, kā arī tās būs iespējams iegādāties pirms koncerta, pasākuma norises vietā. 

Biļešu cenas: 1,50 EUR – pieaugušajiem, 1,00 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem un “Drauga kartes” īpašniekiem. Vietas skatītājiem paredzētas uz Cēsu Pils parka estrādes akmens pakāpieniem. Koncertu rīko pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”.

Infromāciju sagatavoja Ieva Dubulte, Cēsu Kultūras centrs.
Papildu informācija - tel.64122537,
kultura@cesis.lv, www.kulturascentrs.cesis.lv,
www.facebook.com/cesukultura

Publicēšanas datums: 2016. gada 9. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt