A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Vidzemes koncertzālē "Kartupeļu opera" ģimenēm

Vidzemes koncertzālē "Kartupeļu opera" ģimenēm

Eiropas kultūras galvaspilsētas koncertuzvedums „Kartupeļu opera” 2015. gadā ar viesizrādēm apceļos Latviju un paredzētajai izrādei 19. aprīlī Cēsīs izsludina papildizrādi.

Ņemot vērā skatītāju lielo interesi, projekta „Kartupeļu opera” organizatori izludina biļešu pārdošanu koncertuzveduma papildizrādei, kas paredzēta 19. aprīlī Cēsīs (Vidzemes koncertzālē „Cēsis”) plkst. 13.00.

Atgādinām arī, ka „Kartupeļu opera” ar viesizrādēm apceļos Latvijas lielākās skatuves, 31. janvārī viesojoties Ventspilī, 5. februārī - Rēzeknē, 19. februārī - Liepājā, 19. aprīlī - Cēsīs, kā arī 1. martā - Rīgā. 

„Kartupeļu opera” visā Latvijā, caur Ineses Zanderes libretu un 6 latviešu komponistu koncertuzvedumam speciāli radīto mūziku, stāstīs par Mazā Kartupeļa aizraujošo un nedaudz baismīgo ceļojumu no Andu kalniem Dienvidamerikā caur Eiropas karaļnamiem uz laukiem Latvijā. Kondors, Hercogs Jēkabs, mūks Jeronīms, Kurmis, Žurkas, Stērķeles jaunkundze un Ķīseļa kungs - tie ir tikai daži no personāžiem, kurus savā ceļā sastop Mazais Kartupelis. Īpaša loma būs arī nazītim. Tomēr galvenais jautājums izrādē ir  - kāds ir Mazā Kartupeļa lielais dzīves uzdevums?

Uz izrādēm tiek gaidītas ģimenes ar skolas vecuma bērniem. Biļetes uz uzvedumu var iegādāties visās „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesupardize.lv

Koncertuzvedums „Kartupeļu opera” ir daļa no projekta „Kartupeļu opera” un ietilpst „Rīga 2014” programmā „Izdzīvošanas komplekts”.

Publicēšanas datums: 2014. gada 12. decembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt