A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Fonda “Viegli” koncerts “Viss skaidri redzams”

Fonda “Viegli” koncerts “Viss skaidri redzams”

Ar programmu “Viss skaidri redzams” 17. februārī plkst.18.00 fonda “Viegli” mūziķi kopā ar Vidzemes kamerorķestri uzstāsies koncertzālē "Cēsis". 
 
Koncertā “Viss skaidri redzams” tiks atskaņotas fonda “Viegli” zināmākās dziesmas no visiem trim albumiem jaunos aranžējumos. Tajā uzstāsies mūziķi, kuri piedalījušies visu trīs albumu ierakstos – Renārs Kaupers, Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane-Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) un Jānis Strapcāns. Kā ierasts, mūziķiem uz skatuves pievienosies arī citi fonda “Viegli” draugi. Taču īpašu šo koncertu šogad padarīs Vidzemes kamerorķestra mūziķi, kuri diriģenta Andra Veismaņa vadībā piešķirs skanējumam vēl lielāku jaudu un vērienu.  
 
“Visus šos astoņus gadus, kopš fonds “Viegli” rīko koncertsērijas Dzelzceļa muzejā decembrī, esam saņēmuši neskaitāmus ielūgumus paviesoties koncertzālēs arī ārpus Rīgas. Mēs ilgi gaidījām īsto brīdi, lai iepriecinātu klausītājus reģionos, un nu tas ir klāt! Esmu laimīgs, ka klausītāji Rēzeknē, Cēsīs un Liepājā dzirdēs mūsu dziesmas tik krāšņā skanējumā – kopā ar Vidzemes kamerorķestri,” stāsta viens no fonda “Viegli” dibinātājiem, Imanta Ziedoņa muzeja radošais direktors un koncertu “Viss skaidri redzams” režisors, mūziķis Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora).
 
Par fondu Viegli
Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” dibināts 2010.  gada pavasarī, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim – tuvu misiju: “Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties.” Fonda mērķis ir attīstīt jaunradi Latvijā, veicinot Imanta Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos, atbalstot radošas, neparastas iniciatīvas un veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu. 2015. gada rudenī fonds “Viegli” ar vislielāko atbildību par dzejnieka uzticēto uzdevumu nodibinājis Imanta Ziedoņa muzeju, par tā misiju izvirzot veicināt jaunradi Latvijā, iedvesmot sabiedrību latviskuma stiprināšanā, kā arī sniegt iespēju interesentiem radošā veidā izzināt sevi un pasauli, balstoties Imanta Ziedoņa idejās, daiļradē paustajā un viņam tuvajās vērtībās

Biļetes uz koncertu iespējams iegādāties vietnē ekase.lv un Vidzemes koncertzāles biļešu kasēs.

Publicēšanas datums: 2019. gada 14. janvāris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt