A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » "Zaļie Jāņi". Jāņu ielīgošana kopā ar tradicionālās kultūras iniciatīvu centru „KasTe”

"Zaļie Jāņi". Jāņu ielīgošana kopā ar tradicionālās kultūras iniciatīvu centru „KasTe”

Svētdien, 21.jūnijā, no plkst.12.00 līdz plkst.15.00 tēlnieku Jansonu dzimtas mājā "Siļķēs" (Dzirnavu ielā 33, Cēsīs) jau devīto gadu Tradicionālās kultūras iniciatīvu centrs „KasTe” aicina Cēsīs piedzīvot Saulgriežu sajūtas.

Iepriekšējo astoņu gadu laikā Jāņu mācībās izdalītas simtiem dziesmu grāmatiņas, izdziedātas vel vairāk dziesmas, izdejoti danči un rotaļas. Arī šogad atkārtosim un no jauna mācīsimies rotaļas un dziesmas, tāpēc aicinām ņemt līdzi iepriekšējo gadu dziesmu grāmatiņas. Ja kādam pašam ir paplašinājies dziesmu pūrs, tad labprāt iemācīsimies arī jūsu dziesmas.

Siesim sieru – šoreiz Zaļu, dalīsimies un mainīsimies ar savām un jūs siera receptēm. Lai izpušķotu “Siļķes” un paši pušķotos, ņemiet līdzi skaistākās Jāņu zāles.

Šogad mācīsimies no dabas veltēm, pērnajām zāļu tējām, pērnajiem vainagiem, jaunajām Jāņu zālēm pagatavot kādu skaistumkopšanas līdzekli.

Līdzi ņemiet Saulgriežu sajūtas, dziesmu grāmatiņas, siera receptes, skaistuma un veselības receptes, pērnos vainagus un zāļu tējas.

Pasākumu vada Amatas novada folkloras kopa “Ore”.
Organizē Tradicionālās kultūras iniciatīvu centrs „KasTe”
Atbalsta Cēsu novada pašvaldība

Informācija:
Inese Roze
Tālrunis 29199870

Publicēšanas datums: 2015. gada 11. jūnijs  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt