A  A  A
Lapas karte


Vai piedalījies 11.novembra pasākumos Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pasākumi » Ziemassvētku koncerts „Tavas pēdas sniegā”

Ziemassvētku koncerts „Tavas pēdas sniegā”

Pirmdien, 22.decembrī, plkst.19.00 Cēsu Sv. Jāņa baznīcā notiks Ziemassvētku koncerts „Tavas pēdas sniegā”.
Evita Zālīte, Andris Ērglis un Jānis Strazds aicina apstāties no ikdienas steigas, piedzīvot Ziemassvētku mieru un gatavību piedzīvot brīnumu.

Koncertā skanēs dziesmas, kuras par godu Ziemassvētkiem sacerējuši komponisti sākot ar viduslaikiem līdz mūsdienām. Programmā būs dzirdami J.S.Baha, Riz.Ortolani, R.Dubras, J.Strazda, V.Pūces, I.Gruntes orģinālmūzika un tradicionālo Ziemassvētku dziesmu apdares.

"Kad beidzot būs Ziemassvētki!" Tik nepacietīgi mēs bijām bērnībā, ilgojoties pēc dāvanām, sniega un brīnumainā noslēpuma, ko iemieso Jēzus bērna piedzimšana. Gadu pēc gada katram šis noslēpums tiek atklāts savādāk. Mūzika ir uzticams ceļabiedrs. Mūsu koncerts būs kā maza apstāšanās, lai kopīgi svinētu un pateiktos par šo ceļu uz Svētkiem, kuru šķiet pārklāj tikko uzsnidzis sniegs, un vienīgi Radītāja pēdas sniegā rādīs ceļu, lai nenomaldītos.”, stāsta Evita Zālīte.
„Ziemassvētki ir mani mīļākie svētki, tāpēc būšu priecīgs svētku gaidīšanas laiku pavadīt, kopā ar lieliskiem kolēģiem izpildot skaistu mūziku Ziemassvētku koncertos visā Latvijā.”, uz koncertiem aicina komponists Jānis Strazds.
Andris Ērglis „Tā kā Ziemassvētki ir arī mani mīļākie svētki, ar lielu prieku kopā ar kolēģiem strādājām pie šīs koncertprogrammas «Tavas pēdas sniegā» sagatavošanas. Svētku sajūta mūs pārņēma, jau strādājot mēģinājumos – mēs ļoti gaidām Ziemassvētkus un vēlamies šo gada gaišāko svētku sajūtu aiznest arī Jums”

Publicēšanas datums: 2014. gada 5. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt