A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Cēsu novada pašvaldība aicina darbā Attīstības un būvniecības pārvaldes vadītāju
2019. gada 21. oktobris  
Kopā ar skolēniem atjauno Maija parka liepu stādījumus
2019. gada 18. oktobris  
Trešdien ar Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolas skolēnu līdzdalību tika atjaunoti Maija parka liepu stādījumi.
RTU un Cēsis hakatonā aicina radīt lietotnes, kas ļaus novērtēt pilsētu ietekmi uz ekosistēmu
2019. gada 2. oktobris  
Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiālē 25.oktobrī notiks starptautisks klimata pārmaiņu mazināšanai veltīts hakatons.
Rīdzenes pasta nodaļa no 14.novembra - Rīdzenes bibliotēkā
2019. gada 15. oktobris  
Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Vaives pagasta Rīdzenē no 14.novembra pasta pakalpojumi katru darbdienu tiks nodrošināti Rīdzenes bibliotēkā.
Cēsnieces - aktīvākās riteņbraucējas Eiropā
2019. gada 12. oktobris  
No 16.septembra līdz 6.oktobrim Cēsis piedalījās Eiropas mēroga Riteņbraukšanas izaicinājumā jeb Social Biking Challenge. Cēsu izaicinājuma dalībnieces Līga Celiņa un Linda Zarāne izcīnījušas Eiropas aktīvāko riteņbraucēju titulu pāru grupā.
Iedzīvotāji aicina uz tikšanos "Kaķukrogā"
2019. gada 10. oktobris  
Vaives pagasta aktīvie iedzīvotāji aicina ikvienu Cēsu novada iedzīvotāju uz tikšanos Vaives pagasta “Kaķukrogā” 20.oktobrī plkst.11.00.
Iedzīvotājus aicina balsot par “Ģimenei draudzīgāko pašvaldību 2019”
2019. gada 10. oktobris  
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) un Valsts reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) rīkotā konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” ietvaros aicinām ikvienu nobalsot un izteikt viedokli par, viņaprāt, ģimenei draudzīgāko pašvaldību Latvijā. Balsošana norit līdz 4.novembrim tīmekļvietnē www.vietagimenei.lv.
Zaļo atkritumu savākšanas akcija
2019. gada 25. septembris  
Cēsu novada pašvaldība no 1. līdz 30.oktobrim sadarbībā ar SIA “ZAAO” sniedz iespēju Cēsu privātmāju iedzīvotājiem un dzīvojamo māju apsaimniekotājiem, kam noslēgts līgums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, bez maksas atbrīvoties no piemājas dārzos sagrābtām lapām un citiem zaļajiem atkritumiem.
Lauku sētas atbrīvotas no gandrīz 10 000 m3 lauksaimniecības iepakojuma
2019. gada 8. oktobris  
SIA “ZAAO” (ZAAO) jau vairākus gadus piedāvā lauksaimniecībā izmantotā iepakojuma bezmaksas savākšanu. Lai pievērstu lielāku uzmanību piedāvātajam pakalpojumam un motivētu plēves neaprakt un nededzināt, tiek rīkota akcija “Tīra sēta – laba sēta”. Ik gadu savāktais otrreizējai pārstrādei derīgais materiālu apjoms pieaug par vairākiem simtiem kubikmetru, šogad sasniedzot 9722 kubikmetrus.
Asenizatoru reģistrācija Cēsu novadā
2019. gada 7. oktobris  
Lai varētu sniegt decentralizētās kanalizācijas pakalpojumu, asenizatoram ir jābūt reģistrētam Cēsu novada pašvaldībā.
Cēsu klīnikas ķirurgs Baiba Gabrāne saņēmusi sertifikātu ķirurģijā
2019. gada 3. oktobris  
No sirds priecājamies un sveicam Baibu Gabrāni ar ķirurga sertifikāta saņemšanu! Turpmāk ārste sniegs arī ambulatorās konsultācijas pacientiem.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs novembrī
2019. gada 1. oktobris  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 1.novembrī, 8.novembrī, 22.novembrī un 29.novembrī, no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
"Šķiro un samazini!? Padalies, kā veicās!"
2019. gada 30. septembris  
No 1.oktobra līdz 30.novembrim biedrība “Daibes ilgtspējas centrs” un SIA “ZAAO” Dabas un tehnoloģiju parks “URDA” organizē foto akciju „Šķiro un samazini!? Padalies, kā veicās!”. Akcijas laikā dalībnieki tiek aicināti iemūžināt videi draudzīgu rīcību un iedvesmot arī citus, publicējot attēlus izmantot tēmturus #URDAšķirounsamazina un #atkritumminimum.
Aicinām pieteikt brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2019”
2019. gada 30. septembris  
Visā pasaulē 5. decembrī tiks svinēta Starptautiskā brīvprātīgo diena. Aicinām Latvijas iedzīvotājus un organizācijas pieteikt pretendentus godināšanai “Gada brīvprātīgais 2019”, kas 30.novembrī norisināsies Rīgā.
Cēsis aicina cilvēkus ar invaliditāti iepazīt pašvaldības darbu
2019. gada 30. septembris  
Piedaloties Nodarbinātības Valsts aģentūras (NVA) iniciatīvā par atvērto durvju dienu organizēšanu personām ar invaliditāti, Cēsu novada pašvaldība š.g. 6.novembrī aicina interesentus iepazīt pašvaldības darbu.
Īslaicīgo biroju “Misija: Gauja” apmeklējuši ap 200 cilvēku
2019. gada 30. septembris  
No 9.septembra līdz 22.septembrim Rīgas ielā 3 Cēsu novada pašvaldības īstenotā projekta “Augmented Urbans” gaitā darbojās īslaicīgais plānošanas birojs “Misija:Gauja”. Šajā laikā birojā notika daudzveidīga pasākumu programma, un to apmeklēja ap 200 cilvēku.
Četros gados – četri jauni īres nami cēsniekiem
2018. gada 5. jūnijs  
Pēc nekustamo īpašumu uzņēmumu aplēsēm īres dzīvokļu pieprasījums Cēsīs pārsniedz piedāvājumu pat septiņas reizes. Redzot Cēsīs potenciālu un saņemot pašvaldības pretimnākšanu, SIA “Siguldas būvmeistars” plāno četru jaunu daudzdzīvokļu namu būvniecību Saules un Vilku ielu krustojumā.
Skatīt arhīvu

Printēt