Pasākumu kalendārs
<< Novembris 2017 >>
POTCPSSv.
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
A  A  A
Lapas karte


Kā visbiežāk ikdienā pārvietojies Cēsīs?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Cēsu Kosmosa izziņas centra metu konkursa priekšlikumi
2017. gada 22. novembris  
Iepriekš ziņots, ka noslēdzies Cēsu novada pašvaldības izsludinātais metu konkurss ”Cēsu Kosmosa izziņas centra jaunbūve Cīrulīšu ielā 63, Cēsīs, Cēsu novadā”. Kopā tika saņemti desmit pieteikumi, no kuriem izvēlēti trīs labākie, kas ieguva godalgas.
Cēsu Teātris sāk jaunu sezonu režisores Edītes Siļķēnas vadībā
2017. gada 22. novembris  
Pirmdien, 27.novemrī, plkst.18.30 ar dalībnieku pirmo tikšanos tiks aizsākta Cēsu Teātra jaunā sezona režisores Edītes Siļķēnas vadībā. Uz tikšanos aicināti gan jauni dalībnieki, gan esošie un bijušie Cēsu Teātra aktieri, kuri vēlas aktīvi iesaistīties teātra darbā. Uzdrīksties, piesakies un kļūsti par Cēsu Teātra dalībnieku!
Gaidāmas sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksas izmaiņas
2017. gada 21. novembris  
SIA “ZAAO” (ZAAO) ar savu līdzšinējo darbību veicina pakalpojuma pieejamību un drošu vidi iedzīvotājiem, piedāvājot arvien jaunus pakalpojumus un uzlabojot dalītās atkritumu vākšanas procesus. Lai īstenotu visas ieceres, obligātās prasības un segtu izmaksas, no 2018.gada 1.janvāra plānots mainīt sadzīves atkritumu apsaimniekošanas tarifu Ziemeļvidzemes 22 novadu pašvaldībās, kurās pakalpojumus sniedz ZAAO.
Cēsu novada pašvaldības aktivitāšu kalendārs 20.11. – 24.11.2017.
2017. gada 20. novembris  
Apbalvoti konkursu "Būve 2017" un "Tīrākā ietve Cēsu novadā" laureāti
2017. gada 21. novembris  
Sestdien, 18.novembrī, svinīgā ceremonijā tika apbalvoti konkursu "Būve 2017" un "Tīrākā ietve Cēsu novadā" laureāti.
Apbalvoti konkursa „Par skaistāko Cēsu novada dārzu un sakoptāko teritoriju” laureāti
2017. gada 21. novembris  
Sestdien, 18.novembrī, valsts svētku koncertā Vidzemes koncertzālē "Cēsis" tika apbalvoti Cēsu novada skaistāko dārzu un sakoptāko teritoriju īpašnieki.
Izmaiņas starppilsētu autobusu kustības grafikā
2017. gada 16. novembris  
Lai audzēkņi varētu apmeklēt mūzikas skolu Limbažos un lai iedzīvotājiem, kuriem darbs beidzas ap plkst.18.00, būtu ērtāk nokļūt mājās, no 2017. gada 21. novembra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.7661 Rīga–Limbaži–Ainaži un Nr.7663 Rīga–Limbaži. Savukārt maršrutā Nr.7770 Alūksne–Cēsis viena reisa izpildes laiks tiks nedaudz pagarināts.
Informācija par norēķinu savstarpējās salīdzināšanas aktiem
2017. gada 14. novembris  
Cēsu novada pašvaldība reizi gadā veic norēķinu salīdzināšanu, lai pārliecinātos par to, vai savstarpējie norēķini grāmatvedības uzskaitē tiek atspoguļoti korekti. Šādu kārtību paredz grāmatvedības uzskaiti reglamentējošie normatīvie akti*. Šā gada novembrī mūsu klientiem tiek izsūtīti norēķinu savstarpējās salīdzināšanas akti. Izsūtītie akti satur informāciju par stāvokli uz 2017.gada 31.oktobri.
Zināmas 10 nozīmīgākās Vidzemes ainavas: iedzīvotāji aicināti dalīties personīgajās atmiņās un fotomirkļos
2017. gada 14. novembris  
Mērķtiecīgi turpinot darbu pie ainavu dārgumu krātuves izveides Latvijā, 15.oktobrī noslēdzās iedzīvotāju balsošana par 243 pieteiktajiem ainavu dārgumiem visā Latvijā. Iedzīvotāji bijuši patiešām aktīvi, nodotas 45 tūkstoši balsu, no tām gandrīz 13 tūkstoši – par Vidzemes ainavām.
Cēsu internātpamatskolā – attīstības centrā atklāta sensorā istaba
2017. gada 10. novembris  
Telpa ir aprīkota ar speciālām iekārtām, kuras rada labvēlīgu vidi bērnu attīstībai. Bērnam tiek piedāvāta vieta, kurā ir iespējams mazināt trauksmi un bailes, hiperaktivitāti, nogurumu, miega traucējumus, attīstīt sensoro jūtīgumu un sīko motoriku, uzlabot uzmanības koncentrāciju, attīstīt radošumu un veicināt vēlmi izzināt apkārtni.
Noskaidroti Cēsu kosmosa izziņas centra metu konkursa uzvarētāji
2017. gada 9. novembris  
Noslēdzies Cēsu novada pašvaldības izsludinātais metu konkurss ”Cēsu Kosmosa izziņas centra jaunbūve Cīrulīšu ielā 63, Cēsīs, Cēsu novadā”. Kopā tika saņemti desmit pieteikumi, no kuriem izvēlēti trīs labākie, kas ieguva godalgas.
Cēsis – Eiropas izcilākais tūrisma galamērķis Latvijā 2017.gadā
2017. gada 8. novembris  
Otrdien, 7. novembrī, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotajā starptautiskajā konferencē Rīgā tika paziņoti Eiropas izcilāko tūrisma galamērķu jeb EDEN (European Destinations of Excellence) šā gada nacionālā konkursa “Kultūras tūrisms 2017” rezultāti. Sīvā konkurencē par konkursa uzvarētāju un kultūras galamērķi kļuva Cēsis.
Iedzīvotāji aicināti palīdzēt atrast Cēsu Ziemassvētku egles
2017. gada 6. novembris  
Novembrī laiks nolūkot Ziemassvētku egles, kas Cēsīs rotās Vienības un Rožu laukumus. Ik gadu cēsnieki aktīvi palīdzējuši atrast pilsētas galvenās svētku rotas vai arī dāvājuši savos īpašumos izaugušas skaistules.
ZAAO zaļo atkritumu savākšanas akcija pagarināta līdz 8.novembrim
2017. gada 6. novembris  
Cēsu privātmāju iedzīvotājiem un dzīvojamo māju apsaimniekotājiem pagarināta pieteikšanās ZAAO BIG BAG maisu bezmaksas izvešanai - līdz šī gada 8.novembrim.
Izmaiņas autobusu maršrutos
2017. gada 3. novembris  
Atsaucoties pasažieru lūgumam un uzlabojot reģionālā maršrutu tīkla efektivitāti, no 2017.gada 6.novembra spēkā stāsies izmaiņas maršrutā Nr.7664 Rīga–Vecpiebalga–Cesvaine un Nr.7147 Cēsis–Vecpiebalga–Ērgļi.
Pavairo zivju resursus Mazuma ezerā
2017. gada 31. oktobris  
Otrdien, 31.oktobrī komisijas klātbūtnē, kuru pārstāvēja Valmieras reģionālās vides pārvaldes inspektors, Cēsu novada pašvaldības pārstāve un SIA “Rūjas zivju audzētava” zivkopis, Mazuma ezerā tika ielaisti 2500 vienvasaras zandartu mazuļi, kuru svars ir līdz 5 gramiem.
Veselības veicināšanas projekta nodarbības Cēsīs
2017. gada 31. oktobris  
Turpinot Cēsu novada pašvaldības iedzīvotāju veselības veicināšanas un slimību profilakses projektu, novembra pirmdienās un trešdienās notiks nodarbības jaunajām un topošajām māmiņām, savukārt skriešanas nodarbības notiks otrdienās un sestdienās.
Detālplānojums rūpnieciskās zonas attīstībai
2017. gada 31. oktobris  
Cēsu novada dome 2017.gada 26.oktobra sēdē ir pieņēmusi lēmumu Nr.294 (protokols Nr.15.,19.punkts) “Par detālplānojuma kvartāla daļai starp Robežu, Eduarda Veidenbauma ielu, dzelzceļu un Ata Kronvalda ielu, Cēsīs, Cēsu nov., izstrādes uzsākšanu un darba uzdevuma apstiprināšanu”.
Aizvadīts Cēsu novada iedzīvotāju forums
2017. gada 30. oktobris  
Cēsu novada iedzīvotāju forums šogad pulcēja 55 cēsniekus un vaivēniešus, kuri, kopīgi domājot un darbojoties, izveidoja septiņas idejas, kā risināt Cēsīm aktuālas problēmas.
VID seminārs par nodokļu reformu
2017. gada 26. oktobris  
Valsts ieņēmumu dienests aicina piektdien, 24.novembrī, plkst.10.00 K.Valdemāra ielā 2, 3.stāva zālē notiks seminārs par 2018.gada nodokļu reformu
Nepiedūmosim pilsētu!
2017. gada 24. oktobris  
Tā vietā, lai rudenī dedzinātu zaļos atkritumus, aicinām tos kompostēt vai nodot EKO laukumos Lapsu ielā 19 vai Bērzaines ielā 31. Līdz 3.novembrim zaļos atkritumus EKO laukumos privātmāju iedzīvotāji, kam noslēgts līgums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu ar SIA “ZAAO”, var nodot bez maksas.
Izmaiņas autobusu kustības grafikā uz Rāmuļiem
2017. gada 23. oktobris  
No 30.oktobra noteiktas izmaiņas AS "CATA" autobusu kustības sarakstos, kas kursē darba dienās skolēnu mācību periodā no 1.septembra līdz 31.maijam.
Rīgas ielas pārbūve turpinās; ieklāj brauktuves segumu
2017. gada 23. oktobris  
Cēsu vecpilsētā pilnā sparā turpinās Rīgas ielas pārbūve. Jau ieklāts ietvju bruģa segums un patlaban tiek ieklāts brauktuves bruģis posmā no Kases ielas līdz Rožu laukumam.
Cēsu novadā pieejamas ES fondu mācības pieaugušajiem 31 izglītības programmā
2017. gada 18. oktobris  
Cēsu novada iedzīvotāji aicināti pieteikties mācībām vērienīgā pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, ko īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Tajā ikviens strādājošais vai pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem var paaugstināt savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju ar ES fondu un valsts līdzfinansējuma atbalstu 50 Latvijas pilsētās un novados, tostarp Cēsu novadā.
Sāk vērienīga Cēsu pilsdrupu konservācijas projekta realizāciju
2017. gada 18. oktobris  
Trešdien, 18.oktobrī, Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs un “RERE GRUPA” valdes loceklis Aldis Gulbis parakstīja līgumu par Cēsu pilsdrupu konservācijas un pils kompleksa rekonstrukcijas projekta īstenošanu. Turpmāko divu gadu laikā tiks veikta vairāku avārijas stāvoklī esošu Cēsu pils daļu konservācija un piemērošana publiskam apmeklējumam, labiekārtota pilij piegulošā teritorija, kā arī izbūvēta nojume viduslaiku dzīru norisei un darbnīcas seno amatu meistariem. Darbu rezultātā Cēsu pilsdrupas – viens no ievērojamākajiem kultūras pieminekļiem Baltijā un Cēsu lepnums – būs augstvērtīgi saglabātas un droši pieejamas ikvienam interesentam. Projektu finansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) un Cēsu novada pašvaldība.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs novembrī
2017. gada 18. oktobris  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 10.novembrī un 24.novembrī no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
Informācija par transporta satiksmi pie Mācību centra "Buts" un Bērzaines ielas 18
2017. gada 12. oktobris  
Uz laiku, kamēr turpinās remontdarbi Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolā, skolēnu mācības norisinās Mācību centrā "Buts". Šī iemesla dēļ blakus mācību centram ir aktīvāka satiksme un rodas stāvvietu trūkums pie Bērzaines ielas 18 ēkas.
Pašvaldība aicina cēsniekus izīrēt dzīvokļus speciālistiem
2017. gada 6. oktobris  
Lai palielinātu kvalificēta darbaspēka piesaisti Cēsu novadam, pašvaldība aicina iedzīvotājus savus brīvos dzīvokļus piedāvāt izīrēšanai speciālistiem vai uzņēmējiem, kuri pārceļas uz Cēsīm.
Skatīt arhīvu

Printēt