A  A  A
Lapas karte


Vai apmeklēsi Latvijas Uzvaras dienas pasākumus Cēsīs 22.jūnijā?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Latvijas Uzvaras diena pulcē vairāk nekā 1500 apmeklētāju
2018. gada 22. jūnijs  
Latvijas un Igaunijas apvienoto spēku izšķirošajai uzvarai pār Landesvēru 1919.gada 22.jūnijā veltītās Latvijas Uzvaras dienas svinības un Cēsu kauju rekonstrukcija piektdienas pēcpusdienā Cēsu pils parkā pulcēja vairāk nekā 1500 apmeklētāju.
Izmaiņas ZAAO EKO laukumu pakalpojumos
2018. gada 25. jūnijs  
Ar 1.maiju SIA “ZAAO” dalīto atkritumu pieņemšanas laukumos jeb EKO laukumos ieviestas izmaiņas vairāku atkritumu veidu pieņemšanā.
Radi izcilu pilsētvides objektu Cēsīm
2018. gada 20. jūnijs  
Ja esi arhitekts, dizaineris vai vienkārši radošu ideju pārpilns, pārsteidz mūs – radi izcilu dizaina objektu Cēsīm!
SIA "Cēsu siltumtīkli" izsludina iepirkumu “Siltumtīklu pārbūve Viestura ielas kvartālā, Cēsīs I kārta”
2018. gada 20. jūnijs  
SPRK apstiprina ZAAO atkritumu apglabāšanas tarifu
2018. gada 19. jūnijs  
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija pieņēmusi lēmumu par SIA "ZAAO" sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifiem.
SIA "Vinda" sludinājums par būvdarbu iepirkumu
2018. gada 15. jūnijs  
Cēsu pilsētas SIA "Vinda” (reģistrācijas Nr.49503000754, adrese: Valmieras iela 10, Cēsis, Cēsu novads, LV-4101) Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansēta projekta “Cēsu ūdenssaimniecības attīstības projekta V kārta” (Nr.5.3.1.0/16/I/011) ietvaros izsludina atklātu konkursu būvdarbu līgumam „Kanalizācijas tīklu izbūve un pārbūve Cēsu pilsētā” (Identifikācijas Nr.VINDA2018/01_KF)”.
Politiski represētie – ne tikai runāt, bet darīt
2018. gada 14. jūnijs  
Šajā saulainajā un siltajā jūnija dienā Cēsīs pieminēja notikumus, kas aizēnoja tūkstošiem ģimeņu dzīves – 1941.gada 14.jūnija deportācijas.
Cēsu novada pašvaldība aicina darbā SIA “Vidzemes koncertzāle” valdes locekli
2018. gada 12. jūnijs  
Piedalies ekskursijā un uzzini par elektroenerģētikas attīstību Latvijā un mūsdienu mājsaimniecības tehnoloģijām
2018. gada 12. jūnijs  
Otrdien, 26.jūnijā, Vidzemes plānošanas reģions aicina pievienoties vienas dienas piedzīvojumā – izzinošā ekskursijā, lai iepazītos ar Latvijas vēsturi elektroenerģijas ražošanā, kā arī uzzinātu par mūsdienīgiem enerģiju taupošiem risinājumiem ikdienā.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs jūlijā
2018. gada 11. jūnijs  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 8.jūnijā, 6.jūlijā, 13.jūlijā, 20.jūlijā un 27.jūlijā no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
Aicinām brīvprātīgos palīgus “Cēsis 812” svētkos
2018. gada 11. jūnijs  
Lai "Cēsis 812" svinības noritētu krāšņi un dotu iespēju cēsniekiem piedalīties gada skaistāko svētku tapšanā, aicinām komandā brīvprātīgos palīgus, kas palīdzēs svētku norises un gājiena organizēšanas pasākumos no 20.jūlija līdz 21.jūlijam.
Izmaiņas klientu apkalpošanas centra darba laikā un dokumentu iesniegšanā
2018. gada 6. jūnijs  
Cēsu novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrs Bērzaines ielā 5, 103.kabinetā strādā bez pusdienu pārtraukuma. Dokumentus ārpus pašvaldības darba laika tagad var ievietot speciāli izveidotā pastkastītē pie ieejas pašvaldības ēkā Bērzaines ielā 5.
Četros gados – četri jauni īres nami cēsniekiem
2018. gada 5. jūnijs  
Pēc nekustamo īpašumu uzņēmumu aplēsēm īres dzīvokļu pieprasījums Cēsīs pārsniedz piedāvājumu pat septiņas reizes. Redzot Cēsīs potenciālu un saņemot pašvaldības pretimnākšanu, SIA “Siguldas būvmeistars” plāno četru jaunu daudzdzīvokļu namu būvniecību Saules un Vilku ielu krustojumā.
Izsludināts mikrorajonu pagalmu labiekārtošanas projektu konkurss
2018. gada 4. jūnijs  
Cēsu novada pašvaldība no šī gada 1.jūnija aicina iedzīvotājus, māju apsaimniekotājus iesniegt savus projektus mikrorajonu pagalmu labiekārtošanai
Aizsardzības ministrs reģionālajā vizītē apmeklē Cēsis
2018. gada 1. jūnijs  
Piektdien, 1.jūnijā, Cēsis apmeklēja aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, lai tiktos ar Cēsu novada domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu. Vizītes laikā ministrs apmeklēja pašreizējo būvobjektu un topošo īres namu Ata Kronvalda ielā 56, pārrunāja Latvijas Uzvaras dienas svinību 22.jūnijā detaļas, kā arī citus novadam aktuālos jautājumus. Tāpat aizsardzības ministrs apmeklēja X Latvijas zēnu kora salidojumu “Puikas var!” Cēsu pils parka estrādē, kurā piedalīsies aptuveni 1600 dalībnieku no 58 Latvijas vispārizglītojošajām un mūzikas skolām.
"Cēsu siltumtīkli" iesniedz SPRK siltumapgādes gala tarifu
2018. gada 1. jūnijs  
SIA “Cēsu siltumtīkli” iesnieguši SPRK piedāvāto siltumapgādes gala tarifu nākamajai sezonai.
Grantu konkurss "Dari Cēsīm 2018"
2018. gada 1. jūnijs  
Cēsu novada pašvaldība jau piekto reizi izsludina grantu konkursu "Dari Cēsīm".
Paviesojies Vidzemē, iesaisties ceļošanas akcijā “Apceļo Via Hanseatica!” un laimē ceļojumu
2018. gada 31. maijs  
No 1.jūnija līdz 1.oktobrim ikviens interesents aicināts piedalīties ceļošanas akcijā ‘’Apceļo Via Hanseatica!’’, lai iepazītu pārrobežu tūrisma maršruta Via Hanseatica tūrisma objektus un piedāvājumu Vidzemē.
Tiks modernizētas Cēsu novada skolas
2018. gada 12. aprīlis  
Līdz ar aktīvām diskusijām par izglītības sistēmas pārmaiņām nacionālā mērogā Cēsu novada pašvaldība apņēmusies īstenot vairākus vērienīgus pasākumus novada skolu modernizēšanai.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs jūnijā
2018. gada 30. maijs  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 8.jūnijā, 15.jūnijā, 22. jūnijā un 29.jūnijā no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
Cēsu muzejam balva - “Gada publikācija 2018”
2018. gada 29. maijs  
Cēsu Vēstures un mākslas muzejs saņēmis Latvijas Muzeju biedrības Gada balvu kategorijā “Gada publikācija 2018”.
Pieturoties sausam laikam uz grants autoceļiem pastiprināti veidosies putekļi
2018. gada 25. maijs  
Pieturoties sausam laikam uz grants autoceļiem pastiprināti veidosies putekļi, aicinām ievērot distanci un atbilstošu braukšanas ātrumu.
Simtiem sportistu atklāj Cēsu pilsētas stadionu
2018. gada 15. aprīlis  
Svētdien, 15.aprīlī, Cēsīs atklāts atjaunotais pilsētas stadions, kas pulcēja vairākus tūkstošus iedzīvotāju un simtiem sportistu. Atklāšana norisinājās svinīgā gaisotnē, notika stundas skrējiens, kurā piedalījās 344 dalībnieki, futbola spēles starp Latvijas Futbola federācijas apvienoto komandu un vietējām Cēsu komandām, dažādas aktivitātes un pārsteigumi ģimenēm ar bērniem, kā arī fizioterapeita konsultācijas pareizai stadionā pieejamo trenažieru lietošanai.
Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku noslēguma koncerta tiešraide Cēsīs
2018. gada 13. marts  
Cēsu novada pašvaldība saņēmusi apstiprinājumu no Kultūras ministrijas par signāla nodrošināšanu Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku noslēguma koncerta tiešraidei. Tas nozīmē, ka sniegsim bezmaksas iespēju piedzīvot kopības sajūtu, svinot lielākos, krāšņākos un skaļākos Latvijas svētkus.
Skatīt arhīvu

Printēt