Pasākumu kalendārs
<< Septembris 2017 >>
POTCPSSv.
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
A  A  A
Lapas karte


Vai šonedēļ piedalīsies skriešanas - nūjošanas seriālā "Cēsu apļi"?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Aicina skolēnus piedalīties bateriju vākšanas konkursā
2017. gada 25. septembris  
Lai sekmētu sabiedrības iesaisti videi kaitīgu atkritumu apsaimniekošanas sistēmā, “Zaļā josta” uzsāk izlietoto bateriju vākšanas konkursu “Tīrai Latvijai!”. Konkursā aicinātas iesaistīties mācību iestādes, ar kuru audzēkņu starpniecību ikdienas atkritumu šķirošanas kultūru un cīņu ar videi kaitīgiem atkritumiem plānots izvērst visas valsts mērogā.
Cēsu novada pašvaldības aktivitāšu kalendārs 25.09. – 29.09.2017.
2017. gada 25. septembris  
ZAAO zaļo atkritumu savākšanas akcija
2017. gada 25. septembris  
Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “ZAAO” sniedz iespēju Cēsu privātmāju iedzīvotājiem un dzīvojamo māju apsaimniekotājiem, kam noslēgts līgums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, bez maksas atbrīvoties no piemājas dārzos sagrābtām lapām, pašiem nogādājot tās uz EKO laukumiem.
Piesaki labo darbu darītājus Vaives pagastā
2017. gada 25. septembris  
Latvijas proklamēšanas gadadienas priekšvakarā Vaives Tautas namā jau tradicionāli tiks sveikti un godināti kustības „Labo darbu krātuvīte” nominanti.
Tiesībsargs aicina nominēt organizācijas NVO Gada balvai
2017. gada 21. septembris  
Tiesībsargs jau trešo gadu aicina ikvienu paust savu atbalstu Latvijas nevalstiskajām organizācijām (NVO), kas palīdzējušas cilvēkiem ar invaliditāti un veicinājušas viņu izglītošanos, nodarbinātību vai vienkārši iestājušas par viņu vajadzībām un interesēm.
Ārvalstu vēstnieki oficiālajā vizītē viesojās Cēsīs
2017. gada 21. septembris  
Trešdien, 20.septembrī, Latvijā akreditētie ārvalstu vēstnieki devās ikgadējā reģionālajā braucienā uz Cēsīm.
Pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina darbā lietvedi
2017. gada 21. septembris  
Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” uz noteiktu darba laiku aicina darbā lietvedi.
ZAAO iesniedzis jaunu tarifa projektu
2017. gada 21. septembris  
SIA "ZAAO" 2017.gada 12.septembrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai iesniedza sadzīves atkritumu apglabāšanas tarifa projektu poligonā "Daibe", Stalbes pagastā, Pārgaujas novadā, kas ir aprēķināts saskaņā ar Regulatora padomes 2017.gada 16.februāra lēmumu Nr.1/5 Sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa aprēķināšanas metodika.
Atskats uz Jauniešu dienu
2017. gada 20. septembris  
Šī gada 1.septembrī jau 15.reizi Cēsu novada Jauniešu dome organizēja Jauniešu dienu.
Informācijas diena Latvijas pilsonības pretendentiem
2017. gada 19. septembris  
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Cēsu nodaļa informē, ka š.g. 19.oktobrī, plkst.11.00, Valmierā, Pārgaujas ģimnāzijā, Zvaigžņu ielā 4 notiks Informācijas diena tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri vēlas iegūt Latvijas pilsonību naturalizācijas kārtībā.
Uzsākta graviņas pie Cēsu profesionālās vidusskolas labiekārtošana
2017. gada 18. septembris  
Pagājušajā nedēļā talcinieki čakli pastrādāja pie nelielās graviņas labiekārtošanas, kas atrodas starp Valmieras, Festivāla un Akmens ielām.
Priekuļu pagastā mājas cūkām konstatēts Āfrikas cūku mēris
2017. gada 15. septembris  
Priekuļu novada Priekuļu pagasta saimniecībā “Zemitāni” ar 23 mājas cūkām, konstatēts Āfrikas cūku mēra uzliesmojums.
Notikusi konference par latviešu strēlnieku cīņām Nītaures apkārtnē
2017. gada 12. septembris  
Aizvadītajā nedēļas nogalē Cēsu Internātpamatskolā - attīstības centrā notika Latviešu strēlnieku apvienības Cēsu nodaļas organizēta Mazās Juglas un Nītaures kauju 100-gadei veltīta konference. Konference tika atklāta ar valsts himnas izpildījumu un vīru ansamblis “NEPRĀTS” pasākumu kuplināja ar strēlnieku dziesmām.
Piedalies izstādes "Deficīts un blats" tapšanā
2017. gada 11. septembris  
Latvijas Nacionālā arhīva Cēsu zonālais valsts arhīvs un Cēsu Vēstures un mākslas muzejs veido dokumentu izstādi un kultūrizglītojošu programmu "Deficīts un blats".
Saules ielā 23 sāk darboties dienesta viesnīca
2017. gada 7. septembris  
Sākot jauno mācību gadu, noslēgusies pirmā būvdarbu kārta Saules ielas 23 ēkā, un tajā sāk darboties dienesta viesnīca. Turpinās darbi pie sociālo dzīvokļu izveides Sociālā dienesta vajadzībām un ēkas apkārtnes labiekārtošanas, kas būs attiecīgi būvdarbu otrā un trešā kārta.
Aizvadīta pirmā apkaimes tikšanās Bērzainē
2017. gada 6. septembris  
Otrdienas vakarā notika pirmā apkaimes tikšanās, kurā Bērzaines, Gaujaslīču un Cīrulīšu iedzīvotāji tikās ar pašvaldības pārstāvjiem, lai uzklausītu prezentāciju par pilsētā aktuālajiem projektiem un uzdotu sev interesējošus jautājumus pašvaldības speciālistiem.
Pastariņa Sākumskolas siltināšanas darbi rit pēc grafika
2017. gada 4. septembris  
Turpinās būvdarbi Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolā, kas tiek renovēta atbilstoši zema enerģijas patēriņa ēkas principiem. Būvdarbu veicējs SIA “SAN NAMI ” informē, ka noslēguma posmā ir pagrabstāva un pirmā stāva grīdu siltināšanas darbi, logu montāžas darbi, septembra vidū tiks pabeigti fasādes siltināšanas darbi, tiek veikta bēniņu pārseguma siltināšana, norit ventilācijas sistēmas uzstādīšanas darbi, karstā ūdens un elektriskā apgaismojuma instalācijas nomaiņas darbi. Būvdarbi rit pēc grafika, un jau daudzviet pabeigta skolas fasāde. Mitrākos un aukstākos mēnešos darbi noritēs iekštelpās, jo arī tur ir daudz darāmā.
Pašvaldība sāk apkaimju tikšanās
2017. gada 28. augusts  
Lai veicinātu Cēsu novada iedzīvotāju iesaisti pašvaldības darbā, kā arī vairotu savstarpēju uzticību iedzīvotāju un pašvaldības vidū, rudenī Cēsu novadā notiks apkaimju tikšanās.
Zinību diena Cēsu novada skolās
2017. gada 1. septembris  
Šodien Cēsu novada skolās pulcējās skolēni, viņu vecāki un skolotāji, lai kopīgi svinētu Zinību dienu un jaunā mācību gada sākumu.
RTU Cēsu filiāle un Cēsu Bērnu un jauniešu centrs aicina apmeklēt Robotikas pulciņu
2017. gada 30. augusts  
Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiāle sadarbībā ar Cēsu Bērnu un jauniešu centru aicina 5. – 9. klašu skolēnus, kā arī citus interesentus apmeklēt pulciņu «Robotika».
Izveidota gājēju pāreja uz Bērzaines ielas pie Mācību centra "Buts"
2017. gada 29. augusts  
Uz laiku, kamēr turpinās remontdarbi Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskolā, mācības norisināsies Mācību centrā "Buts".
Cēsu jaunieši dosies projektā uz komūnu Spānijā
2017. gada 24. augusts  
Cēsu jauniešu bierībai “Youth for City – City for Youth” ir apstiprināts Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras administrēts ERASMUS+ jauniešu apmaiņas projekts “Equal opportunity – perfect community”, Nr. 2017-2-LV02-KA105-001769.
Turpinās remontdarbi Cēsu ielās
2017. gada 23. augusts  
Cēsīs vairākās ielās noslēgusies grants ielu virsmas divkārtu apstrāde, pabeigti darbi Lielajā Kalēju ielā, daudzviet atjaunots grants segums, kā arī drīzumā tiks pabeigta gājēju ietves izbūve Rīgas ielā. ziņo Cēsu novada pašvaldības Komunālā nodaļa.
Skatīt arhīvu

Printēt