A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 813" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Cēsu klīnika attīsta rehabilitācijas pakalpojumus un to pieejamību

Cēsu klīnika attīsta rehabilitācijas pakalpojumus un to pieejamību

Augustā Cēsu klīnikas rehabilitācijas nodaļas komanda kļuvusi par diviem speciālistiem bagātāka. 6.augustā komandai pievienojies jauns speciālists, pieredzējis fizikālās medicīnas un rehabilitācijas ārsts Arnis Nulle, tāpēc turpmāk pacientus Cēsu klīnikā konsultēs jau divi ārsti, kopīgi nodrošinot iespēju pacientiem saņemt konsultācijas katru darbdienu.

Rehabilitologs Arnis Nulle pieņems pacientus pirmdienās, trešdienās un piektdienās, konsultējot gan bērnus, gan pieaugušos. Uz valsts apmaksāto vizīti nepieciešams ģimenes ārsta vai ambulatorā speciālista nosūtījums. Būs iespēja saņemt arī ārsta maksas konsultāciju.

Ārstam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze, septiņus gadus strādājot lielākajā rehabilitācijas centrā “Vaivari” Latvijā, kā arī pēc tam RAKUS klīnikas stacionāra “Biķernieki” rehabilitācijas nodaļā un pašlaik, paralēli Cēsu klīnikai, ārsts turpina rūpēties par bērniem ar dzirdes traucējumiem Latvijas bērnu dzirdes centra stacionāra nodaļā.

Ārsts konsultē pacientus dažādos jautājumos: pieaugušos ar mugurkaula problēmām, pēc insulta, traumām, sirds infarkta, bērnus – cerebrālās triekas, dzemdību traumu un citu agrīnu bojājumu gadījumos. Ārsts atzīst, ka bērniem mūsdienās visbiežāk tomēr raksturīgas stājas un mugurkaula problēmas.

Cēsu klīnikas rehabilitācijas nodaļa nodrošina:
• ārstu rehabilitologu konsultācijas,
• gaitas un citu palīglīdzekļu nozīmēšanu un pielāgošanu,
• fizioterapeita konsultācijas un nodarbības,
• kinezioloģisko teipošanu,
• krioterapiju,
• ergoterapeita konsultācijas un nodarbības,
• audiologopēda konsultāciju,
• uztura speciālista konsultāciju,
• ārstniecisko masāžu;
• dažāda veidā fizikālās terapijas procedūras.

Lai augošajai rehabilitācijas nodaļai palīdzētu ar administratīvo jautājumu vadību, kā arī atvieglotu pacientiem iespējas, plānojot un piesakoties uz rehabilitācijas pakalpojumiem, kopš 12.augusta rehabilitācijas nodaļā strādā administratore Iveta Runce.

Turpmāk pacientiem būs iespēja pieteikties uz rehabilitologu un citu rehabilitācijas nodaļas speciālistu pakalpojumiem, zvanot nodaļas administratoram pa tālruņiem: 64125785, 20238111 darbdienās 8.00-16.00.

Publicēšanas datums: 2019. gada 23. augusts  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt