A  A  A
Lapas karte


Vai atbalsti administratīvi teritoriālo reformu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība » Durvis vērs ikgadējais koncepta Pop-up veikaliņš

Durvis vērs ikgadējais koncepta Pop-up veikaliņš

Jau ceturto gadu Cēsis var lepoties ar pavisam īpašu Pop-up veikaliņu, kurā var apskatīt un iegādāties izmeklētus mākslas darbus un rokdarbus. Veikaliņš durvis vērs 23. novembrī un būs atrodams jaunās telpās- restaurācijas & vintage tekstila darbnīcā “A-DOT”, koprades mājā Skola6.

Pārsvarā “Veikaliņa” piedāvājumā būs darbi no māksliniekiem un amatniekiem, kuri dzīvo Cēsīs, bet katru gadu tiek pieaicināti arī mākslinieki, kuri sevi nedēvē par Cēsniekiem - šogad veikala sienas rotās SprayArt mākslinieka Viestura Holendera (HolisArts) grafiskās  gleznas, kuras papildinātas ar SprayArt tehniku, kā arī dizaina flīžu kolekcija, kura radīta īpaši šim projektam.

“Priecājos, ka mani uzrunāja šai sadarbībai un man ir dota iespēja izstādīt savus darbus tik skaistā vietā, Cēsis apbūra ar savu vēsturisko skaistumu un iedvesmoja jaunai dizaina flīzīšu kolekcijai. Bija patīkami piedalīties procesā izstādot darbus un sajust vietas pozitīvo enerģiju par ko liels paldies Leldei. Zinu, ka darbi ir labu cilvēku aprūpēti pirms dosies uz jaunām mājām,” piebilst mākslinieks.

Projekta idejas autore, mēbeļu restaurātore un “Veikaliņa” vadītāja Lelde Strazdiņa:
"“Veikaliņš” ir par visa veida radošumu! No īpaši katrai sezonai veidota interjera, līdz rūpīgi izmeklētiem  māksliniekiem, amatniekiem un rokdarbniekiem. Tas viss, lai Cēsniekiem un pilsētas viesiem sagādātu iespēju iegādāties savējo cilvēku, kvalitatīvas un jēgpilnas dāvanas. Sākotnēji “Veikaliņš” radās kā platforma, kur sevi parādīt jaunajiem, tikko sākušajiem Skola6 radošajiem uzņēmējiem. Taču ar katru gadu mani uzrunā arvien pazīstamāki mākslinieki no visas valsts. Šogad sortimentu paplašinās Oltes Ceramics, FLOS herbarium un SANTA ADA.”

Īpaša loma “Veikaliņa” tapšanā ir arī mūzikai. DJ Ieva Vītoliņa ir izveidojusi unikālu skaņu celiņu ar “A-DOT” darbnīcā ikdienā dzirdamām skaņām. Apmeklētāji Ievas komponētajā mūzikā, kura ikdienā skanēs “Veikaliņā”, varēs saklausīt instrumentu šķindoņu un auduma čaboņu.

Veikaliņa atklāšana tiks atzīmēta 23.novembrī plkst.16.00. Ikdienā tas būs atvērts no Otrdienas līdz Piektdienai, no plkst.11.00 – 18:30 un Sestdienās no plkst.11.00 līdz 15.00


Vairāk informācijas:
Lelde Strazdiņa
leldeblackbird@gmail.com

Informāciju sagatvoja:
Sondra Zaļupe
HolisArts Menedžments
holis.arts@gmail.com

Publicēšanas datums: 2019. gada 19. novembris  

Pievienot komentāru

Twitter Facebook Draugiem cesis.lv Pieslēgties un komentēt ar


Printēt