A  A  A
Lapas karte


Kādas aktivitātes šajā ziemā izbaudi visvairāk?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Izsludināts vasaras skolu organizēšanas projektu konkurss
2019. gada 20. marts  
No 2019.gada 20.marta līdz 17.aprīlim Cēsu novada pašvaldība izsludina pieteikšanos vasaras skolu organizēšanas projektu konkursam. Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt vasaras skolu organizēšanu Cēsu novada administratīvajā teritorijā, radot jaunas idejas un pieejas konkrētajā sfērā.
Cēsu novada Dzimtsarakstu nodaļas izsniegtās apliecības būs vienkāršāk lietot Eiropas Savienības valstīs
2019. gada 20. marts  
Šī gada 16.februārī stājās spēkā Eiropas Parlamenta un Eiropas Padomes Regula par iedzīvotāju brīvas pārvietošanās veicināšanu, vienkāršojot dažu publisko dokumentu uzrādīšanas prasības Eiropas Savienībā.
VAS "Latvijas Valsts ceļu" informācija par masas ierobežojumiem pavasara šķīdoņa laikā
2019. gada 20. marts  
Siltā laika ietekmē atsevišķos grants autoceļu posmos ir iestājies šķīdonis un tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi – tiek liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām.
Cēsu novada pašvaldības policija atjauno diennakts darba laiku
2019. gada 19. marts  
No 1.aprīļa Cēsu novada pašvaldības policijas patruļa atkal katru dienu dežurēs diennakts režīmā.
Cēsu novada pašvaldība pārceļas uz Raunas ielu 4
2019. gada 8. janvāris  
Cēsu novada pašvaldība pakāpeniski pārceļas uz jaunām telpām Raunas ielā 4, Cēsīs, kā rezultātā vairāki speciālisti vairs nav atrodami ierastajos kabinetos Bērzaines ielā 5.
Seminārs "Pasākumu organizēšana brīvā dabā”
2019. gada 19. marts  
Vēl līdz 22.martam ir iespēja pieteikties apmeklēt vienas dienas semināru "Pasākumu organizēšana brīvā dabā”, kuru organizē biedrība "Cēsu rajona lauku partnerība”.
ZAAO aicina klientus ziņot par problemātisku piebraucamo ceļu stāvokli
2019. gada 19. marts  
Atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums SIA “ZAAO” (ZAAO) aicina iedzīvotājus novērtēt piebraucamo ceļu stāvokli uz savu mājsaimniecību un ziņot, ja ir pamats aizdomām, ka atkritumu konteinera tukšošana nav iespējama. Lai netiktu bojāts klientu vai ZAAO īpašums, uzņēmuma speciālisti ar māju saimniekiem vienosies par datumu, uz kuru tiks pārcelta konteineru tukšošana.
Sarunu festivāls LAMPA meklē 90 brīvprātīgos palīgus!
2019. gada 18. marts  
Labāk vienreiz ieraudzīt (lasi – pieredzēt) nekā 100 reižu dzirdēt! Sarunu festivāla LAMPA organizatori ir pārliecināti par šo seno tautas gudrību un aicina Tevi kļūt par Sarunu festivāla LAMPA brīvprātīgo palīgu!
Cēsīs noslēdzies iedvesmojošs bioekonomikas inovācijām veltīts forums
2019. gada 18. marts  
Koncertzālē “Cēsis” 13.martā norisinājās vērtīgām atziņām bagāts forums “Bioekonomika – inovāciju iespējas”, kurā pasaulē atzīti bioekonomikas un aprites ekonomikas eksperti kopā ar pasākuma dalībniekiem diskutēja par bioekonomikas attīstības iespējām un izaicinājumiem Latvijā – tādās jomās kā mežsaimniecība, arhitektūra, lauksaimniecība, pārtikas ražošana, jaunās tehnoloģijas, mikrobioloģija, aktīvā atpūta u.c.
Aizpildi aptauju par digitālajām prasmēm
2019. gada 13. marts  
Cēsu novada pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Universitāti veic iedzīvotāju aptauju par Cēsu iedzīvotāju ikdienas paradumiem un prasmju apguvi.
NVA aicina biedrības un nodibinājumus pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai
2019. gada 18. marts  
Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina biedrības un nodibinājumus līdz šī gada 29.martam pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt bezdarbniekus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā bez nolūka gūt peļņu. Šogad pasākums “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros.
Cēsis - arvien populārāks galamērķis viesiem no visas pasaules
2019. gada 14. marts  
Cēsu Tūrisma informācijas centrs (TIC), apkopojot Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) datus par 2018.gadu, konstatēja, ka Cēsu novadā pērn ir nakšņojuši 19 725 tūristi, kas ir par gandrīz 26% vairāk nekā 2017.gadā, informē Cēsu Tūrisma informācijas centra galvenā tūrisma speciāliste Nora Paula Bargā. Tas liecina, ka Cēsis, kā tūrisma galamērķis, kļūst arvien iecienītāks, piedāvājot dažādu interešu aktivitātes dažādām vecumu grupām.
Tiks izsludināta pieteikšanās Cēsu novada Vēlēšanu komisijas locekļa kandidātiem
2019. gada 13. marts  
Cēsu novada pašvaldība no 25.marta līdz 1.aprīlim izsludina pieteikšanos Cēsu novada Vēlēšanu komisijas locekļa kandidātiem Eiropas parlamenta vēlēšanās.
Kā ietaupīt laiku un sazvanīt klīnikas reģistratūru ērtāk
2019. gada 13. marts  
Lai arī pacientu ērtībām piedāvājam iespēju pieteikties ārstu konsultācijām un izmeklējumiem elektroniski, izmantojot e-pierakstu, daudzi Cēsu klīnikas klienti un pacienti vizītes pieteikšanai joprojām labprāt izmanto reģistratūras tālruni. Īpaši aktuāla šī iespēja ir gados vecākiem iedzīvotājiem. Apkopojot informāciju par zvaniem, kas tiek saņemti uz reģistratūras tālruni, varam spriest par tendencēm jeb iedzīvotāju paradumiem, piesakoties vizītēm. Šīs atziņas var noderēt, lai ietaupītu laiku un turpmāk pieteiktos konsultācijām ērtāk.
Informācijas diena Latvijas pilsonības pretendentiem
2019. gada 12. marts  
Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Cēsu nodaļa informē, ka š.g. 17.aprīlī, plkst.11.00, Valmierā, Meža ielā 7 notiks Informācijas diena tiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri vēlas iegūt Latvijas pilsonību naturalizācijas kārtībā. Lūgums informēt novada iedzīvotājus (Latvijas nepilsoņus un ārzemniekus) par Informācijas dienu.
Cēsu pavasara restorānu nedēļa
2019. gada 11. marts  
Iešūpojot pavasari, visas nedēļas garumā no 1.aprīļa līdz 7.aprīlim, jau trešo reizi pēc kārtas, norisināsies Cēsu Restorānu nedēļa, kuras laikā cēsniekiem un pilsētas viesiem būs vienreizēja iespēja nobaudīt izsmalcinātus un garšu bagātus ēdienus par īpaši draudzīgām cenām. Šoreiz gardēžus ciemos aicinās pieci Cēsu pilsētas restorāni.
Cēsu novada pašvaldība aicina darbā Īpašumu apsaimniekošanas pārvaldes komunālinženieri
2019. gada 7. marts  
Uz laiku satiksmei slēgta Torņa iela
2019. gada 6. marts  
No 7.marta uz laiku automašīnu satiksmei slēgta Torņa iela no Baznīcas laukuma līdz Rožu laukumam.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs aprīlī
2019. gada 6. marts  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 5.aprīlī, 12.aprīlī un 26.aprīlī no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
ZAAO Cēsīs uzstāda bezmaksas atkritumu šķirošanas konteinerus privātmājām
2019. gada 5. marts  
Otrdien, 5.martā, tika SIA “ZAAO” uzstādīja individuālās šķirošanas konteinerus 61 privātmājai Cēsīs.
Precizētas izmaiņas auto stāvēšanas laika ierobežojumos pilsētas stāvvietās
2019. gada 4. marts  
Uz Rīgas ielas posmā no Kases ielas līdz Baznīcas ielai automašīnu stāvēšanas laika ierobežojums viena stunda tāpat kā līdz šim ir spēkā arī sestdienās.
Noslēdzies 2019. gada pirmais Cēsu novada kultūras projektu konkurss
2019. gada 1. marts  
Noslēdzies 2019.gada pirmais Cēsu novada kultūras projektu konkurss, kurā tika saņemti 14 projektu pieteikumi, no kuriem atbalstīti 12 projekti, piešķirot 7000 EUR lielu finansējumu no Cēsu novada pašvaldības budžeta.
Cēsu novada domes deputāti viesojas Cēsu klīnikā
2019. gada 1. marts  
Ceturtdien, 28.februārī Cēsu klīnikā viesojās pieci novada domes deputāti, kuri pārstāv sociālo lietu, veselības un attīstības komitejas, kā arī domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs. Vizītes mērķis bija iepazīties ar pašreizējo situāciju un klīnikas tuvāko gadu attīstības plāniem, kas paredz vērienīgus infrastruktūras uzlabošanas darbus ERAF projekta piešķirtā finansējuma ietvaros.
Ikgadējā informācijas diena gidiem Cēsu pilī
2019. gada 28. februāris  
Otrdien, 26.martā, Cēsu pilī tiek rīkota informācijas diena gidiem. Pasākuma laikā būs iespējams papildināt savas zināšanas par Cēsu pils kompleksu un iegūt Cēsu aktuālāko tūrisma informāciju. Gaidīti ir gidi, kuri kopā ar grupām vai individuālajiem ceļotājiem apmeklē vai plāno apmeklēt Cēsis un Cēsu pili.
airBaltic sveic Cēsis kā vienu no Latvijas mīlētākajām pilsētām
2019. gada 26. februāris  
airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) 2019.gada 26.februārī apmeklēja Cēsis, lai apsveiktu tās iedzīvotājus un novada domes priekšsēdētāju Jāni Rozenbergu ar iekļūšanu Latvijas mīlētāko pilsētu topā.
Izmaiņas auto stāvēšanas laika ierobežojumos pilsētas stāvvietās
2019. gada 26. februāris  
No 1.marta mainīsies automašīnu stāvēšanas laika ierobežojums stāvvietās uz ielām ārpus vecpilsētas.
Dibina kustību “Valsts #196” iedzīvotāju digitālās identitātes attīstīšanai
2019. gada 25. februāris  
Desmit partneri, tostarp Ekonomikas ministrija, Cēsu novada pašvaldība, vadošās Latvijas augstskolas, IT uzņēmumi un radošo industriju pārstāvji 25.februārī paziņoja par jaunas kustības – “Valsts #196” – dibināšanu. Kustības mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju digitālās identitātes nostiprināšanu un attīstīšanu datu tehnoloģiju laikmetā. Gada laikā taps rīku, prasmju un iespēju kopums jeb “digitālā mugursoma”, kas būs pieejama ikvienam interesentam.
No 4.marta gaidāmas izmaiņas maršrutos Cēsis–Līvi un Cēsis–Skujene–Kaive.
2019. gada 26. februāris  
Izvērtējot pasažieru plūsmu, no 2019.gada 4.marta gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5613 Cēsis–Līvi un Nr.6287 Cēsis–Skujene–Kaive.
Aicina iesniegt pieteikumus mikrorajonu pagalmu labiekārtošanas projektu konkursam
2019. gada 21. februāris  
Cēsu novada pašvaldība no šī gada 25.februāra aicina iedzīvotājus, māju apsaimniekotājus iesniegt savus projektus mikrorajonu pagalmu labiekārtošanai.
Aicina iesniegt pieteikumus līdzfinansējuma piešķiršanai daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes uzlabošanai
2019. gada 21. februāris  
Cēsu novada pašvaldība no šī gada 20.februāra aicina iedzīvotājus, māju apsaimniekotājus iesniegt savus pieteikumus līdzfinansējuma piešķiršanai daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitātes pasākumu īstenošanai
SIA "Cēsu siltumtīkli" izsludina iepirkumu "Siltumtīklu pārbūve Viestura ielas kvartālā, Cēsīs II kārta”
2019. gada 19. februāris  
Pētījums par būvniecības nozares digitalizāciju Latvijā
2019. gada 14. februāris  
Lai novērtētu būvniecības nozares digitalizāciju, jaunāko tehnoloģiju un “Būves informācijas modelēšanas” jeb BIM risinājumu ieviešanu būvniecības nozarē, gada nogalē uzņēmums SIA “BIM Solutions” sadarbībā ar Ekonomikas ministriju (EM), VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ), Būvniecības valsts kontroles biroju (BVKB) un AS “RB Rail” uzsāk vērienīgu Latvijas būvniecības tirgus aptauju - “Lielā BIM Skaitīšana – pētījums par būvniecības nozares digitalizāciju Latvijā”.
Aicinām pieteikties gidu kursiem Cēsīs!
2019. gada 28. janvāris  
Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina pieteikties gidu kursiem klātienē. Uz kursiem aicināti visi interesenti, kuri labprāt padziļinātu zināšanas par Cēsu viduslaiku un Jauno pili, kā arī Cēsu pilsētas vēsturi. Gidu kursi dos lielisku iespēju uzlabot komunikācijas un prezentācijas prasmes, praksē nostiprināt svešvalodu zināšanas un apgūt gidu darba pieredzi.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs martā
2019. gada 5. februāris  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 1.martā, 15.martā un 22.martā no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
Apvienos Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolu un Priekuļu tehnikumu
2019. gada 28. janvāris  
Gada sākumā Ministru kabinets pieņēmis lēmumu apvienot Cēsu Tehnoloģiju un dizaina vidusskolu un Priekuļu tehnikumu. Paredzēts, ka šī gada 1.augustā darbu uzsāks apvienotā mācību iestāde, profesionālās izglītības kompetences centrs Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikums.
Sniega tīrīšana Cēsīs
2019. gada 14. janvāris  
Daudzi ir pamanījuši, ka Cēsu ielas ir baltākas nekā valsts nozīmes ceļi. Tas tādēļ, ka tiek pielietota pilsētai saudzīgāka ielu kaisīšanas metode. Tāpat aicinām iedzīvotājus nebūt vienaldzīgiem un informēt par bīstami slideniem satiksmes punktiem.
Latvāņu apkarotājiem līdz 31.maijam iespējams pieteikties 90% NĪN atvieglojumam
2019. gada 3. janvāris  
Arī šogad zemju īpašnieki Cēsu novadā, kuri būs veikuši latvāņu invāziju ierobežojošus pasākumus, saņems 90% nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumu.
Latvāņu apkarotājiem līdz 31.maijam iespējams pieteikties 90% NĪN atvieglojumam
2018. gada 17. janvāris  
Saskaņā ar Cēsu novada domes pieņemtajiem grozījumiem saistošajos noteikumos Nr.27 zemju īpašnieki, kuri būs veikuši latvāņu invāzijas ierobežojošus pasākumus, saņems 90% nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumu.
Skatīt arhīvu

Printēt