A  A  A
Lapas karte


Vai jau esi apmeklējis atjaunoto Cēsu pilsētas stadionu?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Vasaras skolu organizēšanas konkursa rezultāti; konkurss izludināts atkārtoti
2018. gada 20. aprīlis  
No 2018.gada 1.marta līdz 6.aprīlim Cēsu novada pašvaldība izsludināja pieteikšanos vasaras skolu organizēšanas projektu konkursam. Noteiktā termiņa ietvaros tika saņemti divi vasaras skolu organizēšanas pieteikumi. Vienlaikus Konkursa komisija lēma pat vasaras skolu līdzfinansējuma projektu konkursa atkārtotu izsludināšanu, nosakot pieteikšanās termiņu no 2018.gada 23.aprīlim līdz 11.maijam.
Cēsu novada pašvaldības darba laiks 20. un 21.aprīlī
2018. gada 19. aprīlis  
Cēsu novada pašvaldība 20.aprīlī strādās no plkst.8.00 līdz plkst.17.00 ar pusdienlaiku no plkst.12.00 līdz plkst.12.30. ​Savukārt 21.aprīlī Cēsu novada pašvaldības darba laiks būs no plkst.8.00 līdz plkst.13.00.
Cēsu novadā konstatēti daži salimšanas gadījumi ar A hepatītu
2018. gada 19. aprīlis  
Veselības ministrijas Slimību un profilakses kontroles centrs (SPKC) informē, ka pēdējo divu mēnešu laikā Cēsu novadā konstatēti 13 saslimšanas gadījumi ar A hepatītu.
Cēsīs notiks otrās "Koka dienas"
2018. gada 19. aprīlis  
No 1. līdz 5.maijam Cēsīs jau otro reizi norisināsies ikgadējs izglītojošu pasākumu kopums — koka arhitektūras, amatu, rūpniecības un dizaina pasākumu cikls «Koka dienas». Aktivitāšu mērķis ir veicināt nozaru attīstību, daloties ar praktiskām un akadēmiskām zināšanām, demonstrēt modernākās kokapstrādes tehnoloģijas, ražojumus ar augstu pievienotu vērtību un informēt par koka būvniecības priekšrocībām, izmaksām un pieejamību Latvijā.
Tiesībsarga biroja juristu konsultācijas Cēsīs
2018. gada 20. aprīlis  
Trešdien, 2.maijā, no plkst.11.00 līdz plkst.18.00 Cēsu Centrālajā bibliotēkā ikvienam interesentam būs iespēja saņemt individuālas Tiesībsarga biroja juristu konsultācijas par cilvēktiesību, labas pārvaldības un diskriminācijas jautājumiem.
Starp apbalvojuma “Laiks Ziedonim 2018” nominantiem kategorijā “Rabarbers” cēsniece Iveta Jermolājeva
2018. gada 19. aprīlis  
Jau piekto gadu 3.maijā, kad atzīmēs dzejnieka un domātāja Imanta Ziedoņa 85 gadu jubileju, Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” apbalvojuma “Laiks Ziedonim” cildināšanas ceremonijā tiks cildināts kāds no Latvijas jauniešiem kategorijā „Rabarbers”. Uz laureāta titulu kopā ar vēl četriem nominantiem pretendē Cēsu novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciāliste Iveta Jermolājeva. Laureāts saņems tēlnieces Olgas Šilovas darināto statueti un naudas balvu 3000 EUR apmērā.
Precizēts detālplānojuma kvartāla daļai starp Robežu, Eduarda Veidenbauma ielu, dzelzceļu un Ata Kronvalda ielu publiskās apspriešanas norises laiks
2018. gada 19. aprīlis  
Cēsu novada dome ar 2018.gada 29.marta lēmumu “Par detālplānojuma kvartāla daļai starp Robežu, Eduarda Veidenbauma ielu, dzelzceļu un Ata Kronvalda ielu, Cēsīs, Cēsu nov., nodošanu publiskai apspriešanai” prot. Nr.5, §33) uzsāka detālplānojuma publisko apspriešanu.
Konference "Uzņēmība. Zināšanas. Panākumi."
2018. gada 19. aprīlis  
Ceturtdien, 26.aprīlī, no plkst.11.00 koncertzālē "Cēsis" notiks Latvijas universitātes un informācijas aģentūras LETA rīkotā Konference "Uzņēmība, zināšanas, panākumi".
Cēsniecei Dagnijai Kupčei Trijzvaigžņu ordenis
2018. gada 19. aprīlis  
Ordeņu kapituls 27.martā piešķīris cēsniecei Dagnijai Kupčei Triju Zvaigžņu ordeni.
RTU sadarbībā ar SIA "ZAAO" Vidzemē izglītos bērnus par dabas, vides un tehnoloģiju jautājumiem
2018. gada 18. aprīlis  
Līgums ar «ZAOO» iekļaujas Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) zaļās domāšanas pieejā, ar kuru mēs rādām, kā iespējams dzīvot un domāt videi draudzīgi. Tā svinīgajā līguma parakstīšanas brīdī uzsvēra RTU zinātņu prorektors profesors Tālis Juhna. Līgums, kuru 17. aprīlī parakstīja T. Juhna un SIA «ZAAO» («Ziemeļvidzemes Atkritumu apsaimniekotāju organizācija») valdes priekšsēdētājs Aivars Sirmais, paredz, ka RTU Cēsu filiāle sadarbībā ar «ZAAO» kopīgi īstenos izglītojošos pasākumu kopumu, kura mērķis ir raisīt bērnu interesi par tehnoloģijām un izglītot viņus par dabas un vides jautājumiem.
Cēsu Tūrisma informācijas centrs radis jaunu mājvietu
2018. gada 18. aprīlis  
Sākoties aktīvai tūrisma sezonai, pārvērtības piedzīvos Cēsu Tūrisma informācijas centrs. Tas ir atradis jaunu mājvietu un no maija sākuma uzsāks darbu Baznīcas laukumā 1 blakus Cēsu Sv. Jāņa baznīcai. Iepriekš tūrisma informācijas centrs bija iekārtojies Cēsu Jaunajā pilī Pils laukumā 9.
Cēsnieki aktīvi piesaka talkas; Lielās talkas dienā atļauts dedzināt lapas
2018. gada 17. aprīlis  
Cēsu novadā pieteiktas jau 17 talkas, un cēsnieki vēl arvien ir aktīvākie talkotāji salīdzinājumā ar tuvējiem novadiem.
Cēsu tūrisma uzņēmēju tikšanās
2018. gada 17. aprīlis  
Ceturtdien, 3.maijā plkst. 10:00 zinātkāres centrā “ZINOO”, tūrisma uzņēmēji un ikviens interesents aicināts uz informatīvu semināru par aizvadītā gada tūrisma aktivitātēm Cēsīs, kā arī uzzināt par aktualitātēm projekta HANSA ietvaros un plānotajiem pasākumiem un iecerēm tūrismā Cēsu novadā.
Cēsu novada pašvaldības sociālo tīklu sekotāju skaits pārsniedz 20 000
2018. gada 17. aprīlis  
Cēsu novada iedzīvotāji ir aktīvi sociālo tīklu un aplikāciju lietotāji, par ko liecina gan augošais Cēsu novada pašvaldības sociālo tīklu sekotāju skaits, gan arī aplikācijas “Cēsis 8911” lietotāju skaits.
Simtiem sportistu atklāj Cēsu pilsētas stadionu
2018. gada 15. aprīlis  
Svētdien, 15.aprīlī, Cēsīs atklāts atjaunotais pilsētas stadions, kas pulcēja vairākus tūkstošus iedzīvotāju un simtiem sportistu. Atklāšana norisinājās svinīgā gaisotnē, notika stundas skrējiens, kurā piedalījās 344 dalībnieki, futbola spēles starp Latvijas Futbola federācijas apvienoto komandu un vietējām Cēsu komandām, dažādas aktivitātes un pārsteigumi ģimenēm ar bērniem, kā arī fizioterapeita konsultācijas pareizai stadionā pieejamo trenažieru lietošanai.
Cēsu novadā reģistrētas jau desmit talkas
2018. gada 12. aprīlis  
Cēsu novadā Lielajai talkai reģistrētas jau desmit talkas, kas ir vairāk nekā citos tuvākajos novados.
Atsāksies Rīgas ielas pārbūve
2018. gada 12. aprīlis  
No 16.aprīļa atsāksies Rīgas ielas pārbūves darbi posmā no Rožu laukuma līdz Līvu laukumam.
Cēsu novada pašvaldība atteikusies no skaidras naudas norēķiniem
2018. gada 7. februāris  
No šī gada 29.marta Cēsu novada pašvaldība atteikusies no skaidras naudas norēķiniem, saglabājot iespēju norēķināties ar banku maksājumu kartēm.
Detālplānojuma kvartāla daļai starp Robežu, Eduarda Veidenbauma ielu, dzelzceļu un Ata Kronvalda ielu publiskā apspriešana
2018. gada 11. aprīlis  
Publiskās apspriešanas sanāksme notiks 2018.gada 19.aprīlī plkst. 17.00 Cēsu novada pašvaldības administrācijā Bērzaines ielā 5, Cēsīs Lielajā zālē.
Cēsu novada pašvaldība aicina darbā energopārvaldnieku
2018. gada 9. aprīlis  
Cēsu novada pašvaldība aicina darbā būvinženieri – lielo būvprojektu vadītāju
2018. gada 9. aprīlis  
Sācies Lielās talkas mēnesis
2018. gada 3. aprīlis  
Sākusies talkas vietu reģistrēšana Lielajai talkai, kas visā Latvijā šogad notiks 28.aprīlī. Lielā talka šogad noritēs jau desmito reizi, un iedzīvotāji aicināti ne tikai vākt atkritumus, bet veikt arī dažādus apkārtējās vides labiekārtošanas darbus.
ZAAO aicina klientus ziņot par piebraucamo ceļu stāvokli
2018. gada 6. aprīlis  
Iedzīvotājus aicina novērtēt savu piebraucamo ceļu stāvokli un apsvērt, vai konteinera tukšošana ir iespējama, nebojājot klienta vai ZAAO īpašumu.
Izmaiņas maršrutā Rīga–Cēsis
2018. gada 6. aprīlis  
Izvērtējot pieprasījumu pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem nedēļas nogalēs, no 2018.gada 9.aprīļa maršruta Nr.7730 Rīga–Cēsis autobuss, kas no Rīgas starptautiskās autoostas svētdienās izbrauca plkst.19.15, pasažieru pārvadājumus vairs nenodrošinās.
Atved draugus uz Cēsu pili!
2018. gada 1. aprīlis  
No 1.aprīļa līdz 31.maijam norisināsies Cēsu Kultūrus un Tūrisma centra akcija “Atved draugus uz Cēsu pili!”. Akcijas laikā cēsnieki aicināti ar citu pilsētu vai valstu iedzīvotājiem apmeklēt Cēsu pili, pašiem par to nemaksājot.
AS “Sadales tīkls” atjauno elektrotīklu Cēsu vecpilsētā
2018. gada 3. aprīlis  
AS “Sadales tīkls” turpina Cēsīs un novada teritorijā atjaunot un uzlabot elektrotīklu, lai klientiem ilgtermiņā nodrošinātu drošu un kvalitatīvu elektroenerģijas piegādi. Īpašu uzmanību AS “Sadales tīkls’ pievērš Cēsu vecpilsētas elektrotīkla atjaunošanā, jo līdz ar pilsētas attīstību pieaug arī klientu prasības pēc kvalitatīvas un nepārtrauktas elektroapgādes, kā arī jaunajiem klientiem jānodrošina papildu elektrotīkla pieslēguma jaudas un jaunu pieslēgumu izbūve.
Cēsu pilsētas stadions saņem “Gada labākā būve Latvijā 2017” apbalvojumu
2018. gada 29. marts  
Cēsu pilsētas stadions trešdien, 28.martā, saņēma apbalvojuma “Gada labākā būve Latvijā 2017” 1.vietu nominācijā “Ainava”.
Cēsu teātris atdzimst un atgriežas uz lielās skatuves
2018. gada 28. marts  
Starptautiskajā teātra dienā, 27.martā, uz koncertzāles “Cēsis” lielās skatuves pie saviem skatītājiem atgriezās Cēsu teātris! Pēc ilgākas pauzes Cēsu teātris ir atkal atdzimis, un šajā zīmīgajā datumā, režisores Edītes Siļķēnas vadībā priecēja skatītājus ar pirmizrādi – komisko opereti jeb dziesmuspēli vienā cēlienā “Mucenieks un Muceniece”, ko iestudē Ādolfs Alunāns.
Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas konsultāciju diena Cēsu novadā
2018. gada 27. marts  
Trešdien, 25.aprīlī, no plkst.13.00 līdz plkst.15.00 Koprades mājā SKOLA6 notiks Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas speciālista konsultāciju diena Cēsu novada speciālistiem un iedzīvotājiem bērnu tiesību aizsardzības jomā.
Cēsu pils vēstures piedzīvojums skolēniem
2018. gada 26. marts  
Tuvojoties skolēnu ekskursiju laikam, zinošie Cēsu pils ļaudis ir sagatavojuši 12 aizraujošas nodarbības, kas klasei ļaus aizceļot 500 gadus senā vēsturē. Interaktīvajās nodarbībās skolēni varēs uzzināt, kā cilvēki tolaik ģērbās un kādi bija viņu higiēnas paradumi, izmēģināt sen aizmirstu amatu prasmes un pārliecināties, cik ērti bruņinieks jutās smagā bruņutērpā, kā arī atklāt vēl citus pārsteidzošus viduslaiku dzīves aspektus.
Klīnikas prioritātes šim gadam: pakalpojumu kvalitāte, pacientu komforts
2018. gada 14. marts  
SIA "Cēsu klīnika" 2018.gadā izvirzījusi vairākas prioritātes, lai ne tikai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti, bet arī pieejamību, komfortu un patīkamu atmosfēru ārstniecības procesā. Galvenais izaicinājums līdzīgi kā citās Latvijas klīnikās – personāla saglabāšana un jaunu speciālistu piesaiste.
Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku noslēguma koncerta tiešraide Cēsīs
2018. gada 13. marts  
Cēsu novada pašvaldība saņēmusi apstiprinājumu no Kultūras ministrijas par signāla nodrošināšanu Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku noslēguma koncerta tiešraidei. Tas nozīmē, ka sniegsim bezmaksas iespēju piedzīvot kopības sajūtu, svinot lielākos, krāšņākos un skaļākos Latvijas svētkus.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs aprīlī
2018. gada 13. marts  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 6.aprīlī, 13.aprīlī, 20.aprīlī un 27.aprīlī no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
Lekciju cikls "Izzini Cēsis"
2018. gada 26. februāris  
No 6.marta Cēsu Jaunās pils semināru zālē notiks otrais lekciju cikls "Izzini Cēsis".
Latvāņu apkarotājiem līdz 31.maijam iespējams pieteikties 90% NĪN atvieglojumam
2018. gada 17. janvāris  
Saskaņā ar Cēsu novada domes pieņemtajiem grozījumiem saistošajos noteikumos Nr.27 zemju īpašnieki, kuri būs veikuši latvāņu invāzijas ierobežojošus pasākumus, saņems 90% nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) atvieglojumu.
Skatīt arhīvu

Printēt