A  A  A
Lapas karte


Vai izbaudīji "Cēsis 812" svētkus?
 Skatīt atbildes
Sākums » Aktualitātes » Pašvaldība

Izsolē pārdod koka arhitektūras pērli – villu ”Henriette”
2018. gada 17. augusts  
Cēsu novada pašvaldībā izsolē pārdod villu "Henriette" Vītolu ielā 9.
Cēsu klīnikā astoņi jauni medicīnas darbinieki
2018. gada 17. augusts  
Vasaras periodā, no jūnija sākuma līdz augusta beigām, Cēsu klīnikā darba gaitas sākuši astoņi profesionāļi medicīnas nozarē.
Cēsis un pārējās Hanzas pilsētas aicina uz virkni radošu aktivitāšu “Rīgas svētkos 2018”
2018. gada 16. augusts  
Sestdien, 18. augustā, no plkst.10.00 līdz plkst.19.00 Rīgas svētku laikā Esplanādes parkā projekta HANSA pilsētas – Koknese, Kuldīga, Straupe, Limbaži un Cēsis – aicinās uz virkni daudzveidīgu aktivitāšu, piedāvājot rīdziniekiem un svētku viesiem iepazīt un izpētīt vēsturisko Hanzas laiku un tā mantojumu mūsdienās.
Brāļu kapu komiteja labiekārto Cēsu memoriālu Padomju karavīriem
2018. gada 15. augusts  
Cēsu memoriāla Padomju karavīriem kopšanu organizē Brāļu kapu komiteja par līdzekļiem, ko nodrošina Krievijas Federācijas vēstniecība
Notiks seminārs par invazīvo sugu ierobežošanu
2018. gada 14. augusts  
Cēsu jaunās pils semināru zālē 22.augustā plkst.11 notiks seminārs par invazīvo sugu izplatību Cēsu novadā un to ierobežošanu.
Forums "Latvijas vērtības" Cēsīs
2018. gada 14. augusts  
Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolā 22.augustā plkst.12.00 notiks forums “Latvijas vērtības”. Pirmā vērtība – Cilvēks. Aicinām Cēsu novada un visas Vidzemes iedzīvotājus, darba meklētājus un interesentus apmeklēt foruma norisi pie Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas, kur būs iespējams: - Iepazīties ar konkrētiem darba piedāvājumiem; - Saņemt informāciju par nodarbinātības jautājumiem; - Konsultēties par informācijas iegūšanas iespējām; - Izteikt viedokļus par forumā diskutējamajām tēmām gan video intervijās, gan aizpildot aptaujas anketas. Foruma diskusiju daļā tiks apspriestas šādas tēmas: 1. Dzīves vides pilnveidošana Latvijā - Pakalpojumi ģimenēm ar bērniem - Darba vide uzņēmumos no darba meklētāja viedokļa 2. Informācijas pasniegšana iedzīvotājiem - Cik saprotama un pieejama ir izvietotā informācija par attiecīgajām tēmām? - Vai šī informācija sasniedz cilvēkus, kam tā domāta? Foruma organizatori pēc foruma norises apkopos Jūsu viedokļus, lai virzītu tālāk valdībai un atbildīgajām institūcijām iedzīvotāju iezīmētās problēmas un ieteikumus!
Asins donoru diena Cēsīs
2018. gada 13. augusts  
Trešdien, 29.augustā, no plkst.10.00 līdz plkst.13.00 Cēsu klīnikas konferenču zālē (1.stāvā), Slimnīcas ielā 9, Cēsīs notiks Asins donoru diena.
Seminārs “Skābekļa terapijas ABC”
2018. gada 13. augusts  
Cēsu klīnikas Konferenču zālē, 6.septembrī no plkst.10.00 līdz plkst.12.00 notiks seminārs “Skābekļa terapijas ABC”.
Izmaiņas noteikumos par dabas pieminekļiem
2018. gada 13. augusts  
Dabas aizsardzības pārvalde informē, ka ir sagatavoti grozījumi Ministru kabineta 2001.gada 17.aprīļa noteikumos Nr.175 „Noteikumi par aizsargājamiem ģeoloģiskajiem un ģeomorfoloģiskajiem dabas pieminekļiem”.
Sociālais dienests aicina darbā psihologu
2018. gada 13. augusts  
Cēsu novada pašvaldības aģentūra „Sociālais dienests” aicina pievienoties savai komandai psihologu.
Miera vēstnesis no Japānas Cēsīs
2018. gada 10. augusts  
Cēsu Jaunajā pilī 10.augustā ar iedzīvotājiem tikās miera vēstnesis un vides aktīvists Judži Mijata (Yuji Miyata) no Japānas. Viņš šovasar kājām devies 600 km garajā ceļā no Tallinas līdz Viļņai, svinot Baltijas valstu simtgadi un atceroties 1989.gadā notikušo miermīlīgo Baltijas valstu kopīgā protesta un vienotības akciju “Baltijas ceļš”.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs septembrī
2018. gada 9. augusts  
Trešdien, 5.septembrī, "VESELĪBAS CENTRS 4" mobilais mamografs plāno ierasties Cēsīs pie Sociālā dienesta Bērzaines ielā 16/18.
Līdz 15.augustam veicams kārtējais NĪN maksājums
2018. gada 8. augusts  
Atgādinām, ka līdz 2018. gada 15.augustam veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums.
Sāksies siltumtīklu pārbūve Viestura ielas kvartālā
2018. gada 7. augusts  
Šī gada 26.jūlijā noslēgusies iepirkuma procedūra siltumtīklu pārbūves Viestura ielas kvartālā I kārtas būvdarbu veikšanai. Iepirkumā uzvarējis SIA “SANART”, ar kuru SIA “Cēsu siltumtīkli” 31.jūlijā noslēgusi līgumu.
Vidzemes koncertzāles valdes locekļa amatā apstiprina Ilonu Asari
2018. gada 6. augusts  
Jūlija beigās Cēsu novada pašvaldības SIA “Vidzemes koncertzāles” valdes locekļa amatā apstiprināta Ilona Asare.
Stikla iepakojuma vākšanas akcija “Stikllotto”
2018. gada 6. augusts  
No 1. līdz 31.augustam notiks SIA “ZAAO” (ZAAO) organizēta izlietotā stikla iepakojuma vākšanas akcija “Stikllotto”, kuras laikā, nogādājot uz EKO laukumiem vismaz 10 tukšas stikla pudeles vai burkas, ir iespēja piedalīties balvu izlozē.
Izmaiņas satiksmes organizācijā Rīgas un Kases ielas krustojumā
2018. gada 6. augusts  
No Kases ielas uz Rīgas ielas vairs nav atļauts nogriezties pa labi.
Paziņojums no SIA "Vinda" par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
2018. gada 2. augusts  
Arī šajā gadā valsts svētkos godinās Vaives labo darbu darītājus
2018. gada 2. augusts  
Ik gadu Latvijas dzimšanas dienā tiek papildināts Vaives kustības "Labo darbu krātuvīte" pūrs ar ierakstiem Vaives Goda grāmatā - tiek godināti cilvēki, kuri palīdzējuši saviem līdzcilvēkiem grūtā brīdī, nesavtīgi snieguši savu laika, prasmju, resursu, sirds siltuma ieguldījumu sabiedrības labā, palīdzot atrisināt dažādas situācijas vai veidojot patīkamāku dzīves un kultūras vidi.
Vaives Amatu mājā izgatavo tautiskos brunčus
2018. gada 1. augusts  
Ceļā uz Latvijas simtgadi Latvijas Nacionālais kultūras centrs organizē iniciatīvu “Katram savu tautastērpu”, kura mērķis ir stāstīt par tautastērpa rašanās, valkāšanas, darināšanas tradīcijām un aicināt katram latvietim veidot savu tautastērpu.
Izmaiņas maršrutā Nr.5079 Cēsis–Rāmuļi–Skujenes skola
2018. gada 1. augusts  
Nodrošinot iedzīvotājiem ērtāku nokļūšanu Cēsīs un Rīdzenē, kā arī samazinot reisu izpildes laiku, uz eksperimenta laiku no 2018.gada 1.augusta līdz 30.novembrim gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.5079 Cēsis–Rāmuļi–Skujenes skola, Nr.6254 Cēsis–Bērzkrogs–Rīdzene–Cēsis un Nr.5084 Cēsis–Līgatne. Četru mēnešu ilgā laika periodā izvērtējot eksperimenta rezultātus, tiks lemts par izmaiņu turpmāku saglabāšanu.
Sāksies Sv.Jāņa baznīcas renovācija
2018. gada 31. jūlijs  
Augusta sākumā sāksies apjomīgi Cēsu simbola – Sv.Jāņa baznīcas – fasādes renovācijas darbi, kas ilgs līdz 2019.gada beigām un kuru rezultātā dievnams atdzims jaunā spožumā.
Tiek īstenots ERAF projekts “Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas modernizācija”
2018. gada 31. jūlijs  
Cēsu novada pašvaldība īsteno ERAF projektu “Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolas modernizācija”. Projekta ietvaros plānots modernizēt Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolu, nodrošinot mācību vides atbilstību tautsaimniecības nozaru attīstībai un uzlabojot profesionālās vides pieejamību. Projekta ietvaros tiks uzbūvēta dienesta viesnīca 120+8 papildus vietām Valmieras ielā 19, Cēsīs, veidojot vienotu mācību kompleksu.
Cēsu Uzvaras piemineklim veic zeltītas lodes restaurāciju
2018. gada 30. jūlijs  
Lai Latvijas simtgadē sakārtotu vienu no svarīgākajiem simboliem uzvarai Brīvības cīņās, Cēsu Uzvaras pieminekli, tam tiek veikta obeliska virsotnē esošās zeltītās lodes restaurācija un apzeltījuma atjaunošana.
Dizaina konkursam iesniegti divi darbi un tas noslēdzies bez rezultāta
2018. gada 30. jūlijs  
Lai padarītu Cēsu pilsētvidi krāšņāku un pievilcīgāku, Cēsu novada pašvaldība izsludināja jaunu funkcionālu pilsētvides objektu ideju konkursu, kas noslēdzās 16.jūlijā. Konkursam tika iesniegti divi darbi un tas noslēdzās bez rezultāta.
Stikla iepakojuma vākšanas akcija “Stikllotto”
2018. gada 30. jūlijs  
No 1.augusta līdz 31.augustam notiks SIA “ZAAO” (ZAAO) organizēta izlietotā stikla iepakojuma vākšanas akcija “Stikllotto”, kuras laikā, nogādājot uz EKO laukumiem vismaz 10 tukšas stikla pudeles vai burkas, ir iespēja piedalīties balvu izlozē.
Sāksies būvdarbi uz Vidzemes šosejas un pārbūvēs šoseju Rīdzene - Bērzkrogs
2018. gada 30. jūlijs  
VAS "Latvijas Valsts ceļi" augustā sāks būvdarbus uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīdzenes līdz Bērzkrogam (88,10.-95,20. km).
SIA "Cēsu siltumtīkli" iepirkuma procedūras rezultāti
2018. gada 27. jūlijs  
Cēsīm tapusi tūrisma aplikācija “Cēsis - Explore Hansa”
2018. gada 27. jūlijs  
Sākot ar 27.jūliju Cēsu pilsētas viesiem ir pieejama jaunā Cēsu tūrisma aplikācija mobilajām ierīcēm “Cēsis - Explore Hansa”. Aplikācija ērtā veidā ļauj iepazīt Cēsis un pilsētas apkārtni, izceļot Hanzas laika vērtības un mantojumu.
Tiek īstenots ERAF projekts “Cēsu novada vispārējo izglītības iestāžu modernizācija”
2018. gada 27. jūlijs  
Cēsu novada pašvaldība īsteno ERAF projektu “Cēsu novada vispārējo izglītības iestāžu modernizācija”. Projekta ietvaros plānots veikt piecu Cēsu novada izglītības iestāžu – Cēsu Valsts ģimnāzijas, Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas, Cēsu Pilsētas vidusskolas, Cēsu 2.pamatskolas un Līvu sākumskolas modernizāciju.
Piektdien Raunas ielā 4 izsniegs barikāžu dalībnieku apliecības
2018. gada 24. jūlijs  
Piektdien, 27.jūlijā, Raunas ielā 4 notiks barikāžu dalībnieku apliecību izsniegšana, ko organizē barikāžu dalībnieku biedrība.
Publiskai apspriešanai tiek nodota Cēsu novada Jaunatnes politikas stratēģija 2019-2023
2018. gada 23. jūlijs  
Publiskai apspriešanai tiek nodots vidēja termiņa plānošanas dokuments 2019. – 2023.gadam (projekts): Cēsu novada Jaunatnes politikas stratēģija.
Mobilais mamogrāfs Cēsīs augustā
2018. gada 23. jūlijs  
Cēsīs, Vienības laukumā 2A, 10 augustā, 17.augustā, 24.augustā un 31.augustā no plkst.10.00 līdz plkst.17.00 būs pieejams mobilais mamogrāfs.
Aizvadīta pirmā "Cēsis 812" diena - foto galerija
2018. gada 21. jūlijs  
Izmaiņas reģionālās nozīmes autobusu maršrutos
2018. gada 17. jūlijs  
No 23.jūlija stājas spēkā izmaiņas reģionālās nozīmes autobusu maršrutos.
Paviesojies Vidzemē, iesaisties ceļošanas akcijā “Apceļo Via Hanseatica!” un laimē ceļojumu
2018. gada 31. maijs  
No 1.jūnija līdz 1.oktobrim ikviens interesents aicināts piedalīties ceļošanas akcijā ‘’Apceļo Via Hanseatica!’’, lai iepazītu pārrobežu tūrisma maršruta Via Hanseatica tūrisma objektus un piedāvājumu Vidzemē.
Skatīt arhīvu

Printēt